Společnost cargo-partner rozšiřuje globální síť o investice ve Velké Británii

Mezinárodní poskytovatel dopravy a informační logistiky zřídil provoz ve Velké Británii investicí do společnosti Aztek International Freight Ltd., svého dlouhodobého partnera.

K 1. lednu 2021 zahájila společnost cargo-partner provoz své nové kanceláře v Manchesteru. Její vznik navazuje na investici do místní partnerské společnosti Aztek International, kde je cargo-partner nyní třetinovým akcionářem. Nabídka služeb společnosti cargo-partner ve Velké Británii zahrnuje leteckou, námořní, silniční a železniční dopravu a komplexní celní služby, jež splňují požadavky vyplývající z odchodu Velké Británie z EU dne 1. ledna 2021.

Odborné znalosti v oblasti cel pro pobrexitové výzvy

Pan Stefan Krauter, CEO společnosti cargo-partner, vysvětluje: „Tato investice do spolupráce s naším dlouholetým partnerem, společností Aztek, byla naším prvním strategickým krokem směrem k založení společnosti cargo-partner ve Velké Británii. Kromě jiných faktorů bylo naše zahájení činnosti dne 1. ledna motivováno naším přáním optimálně podporovat naše zákazníky v jejich výzvách souvisejících s nedávným brexitem. V uplynulém měsíci byly naše zkušené týmy v EU a Velké Británii velmi úspěšné v poskytování expresních celních služeb mnoha klientům.“

Zaměření na nouzová řešení

Vedle pomáhání svým zákazníkům s pobrexitovými celními postupy se poskytovatel logistiky strategicky zaměřil také na expresní řešení pro vysoce časově kritické přepravy. Od otevření své kanceláře ve Velké Británii vyřídil místní tým společnosti cargo-partner několik naléhavých zásilek, včetně úplného charterového letu s pneumatikami pro automobily z Thajska a dalších spěšných leteckých zásilek pro zákazníky z automobilového průmyslu. Mezi další klíčová odvětví, na která se společnost plánuje zaměřit, patří průmysl, letectví a kosmonautika, zdravotnictví, maloobchod a spotřební zboží.

Silná evropská síť a úplné pokrytí Velké Británie

„Naše nová kancelář v Manchesteru je průlomovým přírůstkem do naší evropské sítě a přináší našim zákazníkům významnou dodatečnou výhodu,“ je přesvědčen pan Stefan Krauter. „Díky našemu silnému uspořádání ve střední a východní Evropě můžeme zajistit hladké a efektivní procesy pro dovozy a vývozy do a ze Spojeného království. V tuto chvíli řešíme mnoho silničních přeprav z EU do Velké Británie a také ze Severního Irska do Velké Británie a naopak.“ Na základě úzké spolupráce se svým partnerem, společností Aztek International, může společnost cargo-partner poskytnout úplné pokrytí Spojeného království ze tří administrativních poboček v Manchesteru, východním Londýně a Bradfordu.

Kromě poskytování řešení pro evropskou dopravu naváží společnosti cargo-partner UK a Aztek International silné obchodní vztahy jak napříč globální sítí společnosti cargo-partner, tak napříč sítí agentů společnosti Aztek. Zpočátku se zaměří na rozvoj nových obchodních příležitostí v Asii, Indie – Sdružení národů jihovýchodní Asie, jakož i v Severní a Jižní Americe.

O společnosti cargo-partner

cargo-partner je soukromá firma střední velikosti poskytující komplexní logistické služby a související informační technologie. Společnost nabízí komplexní portfolio letecké, námořní a pozemní přepravy a skladových řešení. Díky dlouholetému působení na trhu přichází cargo-partner s řešením na míru pro různorodé portfolio zákazníků napříč odvětvími. Společnost cargo-partner byla založena v roce 1983, v roce 2020 obrat přesáhl jednu miliardu eur a na jejím úspěchu se podílelo 3150 zaměstnanců.

Více informací Vám v případě zájmu poskytne:

Marie Speigner / Public Relations

cargo-partner GmbH

Airportstrasse 9

2401 Fischamend, Rakousko

Tel.: +43 5 9888-11332

E-Mail: marie.speigner@cargo-partner.com, www.cargo-partner.com

 

 

Kontakt
cargo-partner ČR s.r.o.
Mezinárodní poskytovatel logistických služeb
Aviatická 12/1048
160 08, PRAHA 6
Telefon: +420 235 002 626
E-mail: katerina.petrova@cargo-partner.com
http://www.cargo-partner.comKontaktní manažer: Ing. Andrea Kavkova
Email: andrea.kavkova@cargo-partner.com

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz