AOC spojuje své síly s Red Bull Racing Esports

AOC, specialista na displeje a přední dodavatel herních monitorů, rozšiřuje své partnerství s herním gigantem Red Bull, podporou jejich simulační divize Red Bull Racing Esports.

AOC poskytuje řidičům Red Bull Racing Esports řadu svých špičkových monitorů, které jim pomáhají při tréninku. Centrum Red Bull Racing Esports Erena ve městě Milton Keynes ve Velké Británii je navíc plně vybaveno monitory AOC, jako jsou AOC AGON AG273QZ nebo zakřivené AOC AGON AG273QCX. I s využitím znalostí od Red Bull Racing Esports si AOC klade za cíl neustále rozšiřovat své portfolio a vyrábět nejlepší možné displeje pro sim závodníky.

AOC má dlouhou a úspěšnou historii spolupráce s Red Bull, kdy poskytuje podporu na různých turnajích prostřednictvím nejvýkonnějších monitorů pro hry, jako jsou League of Legends a Counter-Strike: Global Offensive. Se současným vzkvétajícím fenoménem sim racingů se AOC těší na pokrytí další herní oblasti a dopomůže řidičům Red Bull Racing Esports zachovat jejich dominanci při soutěžních kláních.

Nejrychlejší býci na světě dostávají upgrade

Závodní tým Red Bull Racing Esports  je složen z největších talentů z celého světa. Jeho jezdci dva roky po sobě vyhráli mistrovství týmů v F1 Esports Pro Series. Hvězdný závodník Sebastian Job byl v roce 2020 korunován mistrem světa iRacing a získal titul Porsche TAG Heuer Esports Supercup, zatímco tým Forza si odnesl titul LeMans Esports.

Společnost AOC je hrdá na to, že může závodní divizi a oficiálnímu místu týmu usnadnit ještě další zrychlení jejich výkonu: „Sim Racers Red Bull Racing Esports již prokázali své schopnosti a snahu dostat se na vrchol. Díky jejich zpětné vazbě se snažíme dále přizpůsobit monitory AOC potřebám sim závodníků a společně s jejich talentem posunout jejich výkon na další úroveň,“ říká Stefan Sommer, Director Marketing & Business Management v AOC.

Se správným vybavením směrem k pódiu

Monitory jsou zásadním prvkem simulátorů, protože musí nabízet dokonalý přehled o závodní dráze a umožňují uživateli sledovat ostatní řidiče. Displeje také poskytují obrázky mimořádně vysokou rychlostí, protože každá milisekunda je ve světě Esports výhodou. Každá disciplína těží z různých displejů. Tým Red Bull Racing Esports iRacing upřednostňuje nastavení tří nebo čtyř obrazovek vedle sebe, divize F1 potřebuje jednu plochou obrazovku a ovladače V10-R upřednostňují jeden zakřivený širokoúhlý monitor.

Oliver Hughes, marketingový ředitel Red Bull Racing, komentuje: „Toto nové partnerství s AOC navazuje na všechny aspekty našeho sim závodního programu. V tak vysoce konkurenčním sportu, kde se počítají desetiny a setiny sekundy, je pro naše řidiče rozhodující vysoká obnovovací frekvence obrazovky a doba odezvy, aby byli v přední části startovního roštu. Řada špičkových monitorů AOC je speciálně navržena pro hraní her a poskytuje našim řidičům konkurenční výhodu. Naše nové tréninkové centrum Esports v Red Bull Technology Campus v Milton Keynes je plně vybaveno oceněnými monitory AOC, které týmu poskytují vybavení, které odpovídá našim ambiciózním cílům a vysoce kvalitnímu zázemí, které jsme vytvořili.“

AOC je připravena předjet konkurenci a pomoci simulačním talentům Red Bull Racing Esport získat jejich další mistrovské tituly.

Další informace najdete na oficiálních stránkách AOC Gaming nebo sledujte AOC Gaming na Facebooku, Twitteru či Instagramu. 

Dále můžete navštívit officiální stránku Red Bull nebo jejich Facebook, Twitter a Instagram.

 

O společnosti AOC

Společnost AOC, která byla založena v roce 1967, je přední světovou značkou v oblasti monitorů a IT příslušenství a dceřinou společností TPV Technology Limited, největšího výrobce LCD na světě. Komplexní portfolio AOC nabízí perfektní monitor pro každou potřebu, ať už pracovní nebo osobní. Monitory AOC nabízejí vynikající zážitek ze sledování zabalený do atraktivních designů. S jedním z nejsilnějších portfolií vysoce výkonných herních monitorů je AOC světovou jedničkou v oblasti herních monitorů. Další informace najdete na https://eu.aoc.com/

 

 

O Red Bull Gaming / esports

Red Bull vám dává křídla - ve hře i ve skutečném životě. V hraní jsme si vybudovali jméno a zviditelnili celou řadu hráčů. Po dlouhou dobu pořádáme a podporujeme e-sportovní akce. Mezi nejpozoruhodnější propagované sportovce patří streamovací superstar Ninja, OG (vítěz Dota 2 2019) a mnoho dalších. Jsme partnery globálních esportových akcí League of Legends a mnoha regionálních lig po celém světě, včetně evropských šampionátů League of Legends (LEC), Campeonato Brasileiro de League of Legends (CBLOL) a League of Legends Championship Series (LCS). Kromě Red Bull Solo Q pořádáme turnaje Red Bull Kumite, které dávají hráčům světové třídy šanci vyniknout. Prozkoumejte svět za plechovkou a navštivte hub na redbull.com/esports nebo redbull.com/gaming. Najdete zde nejnovější trendy v hraní, e-sportu a životním stylu.  Získáte zde také informace o nadcházejících vzrušujících událostech Red Bull a navíc je zde sekce zaměřená zejména na hráče, kteří chtějí zlepšit své dovednosti.

 

Kontakt
Aetna, spol. s r.o.
Komunikační agentura
Hlinky 162/92
60300, Brno
Telefon: +420 511 114 711
E-mail: hadra@aetna.czKontaktní manažer: Marek Hadra
Email: hadra@aetna.cz

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz