LEXXUS startuje prodej rodinných domů v rezidenčním projektu Nová Květnice

Praha 08. 02. 2021: Realitní kancelář LEXXUS dnes zahájila prodej I. etapy rodinných domů v projektu Nová Květnice. Rezidenční projekt nabízí moderní domy o velikosti 4+kk až 5+kk se zahradou a vlastní garáží. Klidná obec Květnice s nadstandardní občanskou vybaveností se nachází kousek od východní hranice Prahy a je obklopená přírodou. Dopravní dostupnost do Prahy zajišťují pravidelné autobusové linky a vlak. Na metro Černý most je to pouhých 15 minut autem. V I. etapě bude postaveno 23 domů, jejich dokončení je naplánováno na léto 2022. Ceny domů začínají na 7 909 125 Kč, exkluzivním hypotečním partnerem projektu je společnost Hypomakléři.

Když se řekne Rezidenční projekt

Hlavní předností rezidenčních projektů je, že vznikají v žádané lokalitě a jsou její přirozenou součástí. Domy nestojí na zelné louce stranou od obce a její infrastruktury, ale jsou do ní zakomponované a naplno ji využívají. Škola, školka, pošta, restaurace, dětská hřiště, to vše patří k atmosféře, která utváří genia loci a zvyšuje kvalitu bydlení. Majitelé domů v rezidenčních projektech se stěhují takříkajíc „do hotového“. Starosti se stavbou, povoleními, přípojkami nebo příjezdovou komunikací jsou již dávno vyřešeny a bydlení se staví na klíč. Všechny tyto aspekty splňuje i rezidenční projekt Nová Květnice a díky promyšlenému konceptu jde ještě dál.

101 rodinných domů tvoří přirozený celek

Projekt v první fázi nabízí dvoupodlažní rodinné domy propojené kompletně vybudovanou sítí ulic a uliček. Každý dům má vlastní zahradu a dvě parkovací stání, z nichž jedno je garážové. Nová Květnice poskytuje svým obyvatelům dokonalou rodinnou atmosféru. „Klidné ulice mezi domy, dětské hřiště plné známých tváří a pocit bezpeční ocení v Nové Květnici především rodiny s dětmi,“ říká Denisa Višňovská z LEXXUS a dodává: „Ale přiznejme si, že v dnešní domě hledáme klid všichni. Navíc díky nechtěnému boomu home-office už do kanceláří nemusíme jezdit denně a můžeme si tak užívat bydlení v přírodě.“

Standardy zděných rodinných domů v Nové Květnici splňují vysoké nároky a domy spadají do energetických kategorií B či C. V základním vybavení nabízejí:

Budoucí majitelé mohou využít také placeného nadstandardu a přebírat dům s nainstalovanými el. žaluziemi, solárními panely na střeše, pergolou na zahradě a elektrickou nabíječkou pro auto.

Představujeme typický rodinný dům s garáží a vlastní zahradou v Nové Květnici

Všechny rodinné domy v rezidenčním projektu Nová Květnice mají 2 podlaží a dispozice 4+kk či 5+kk. První podlaží tvoří otevřený prostor obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou s přímým vstupem na terasu a do vlastní zahrady. Ve druhém podlaží se nachází hlavní ložnice, dva či tři pokoje, koupelna a případně šatna, nebo komora. Každé podlaží disponuje koupelnou – v prvním podlaží se sprchovým koutem a toaletou, ve druhém je v koupelně vana, případně i v kombinaci se sprchou. Součástí rodinných domů je garážové a venkovní parkovací stání. V dalších etapách projekt doplní bytové domy, dětské hřiště a také komerční prostory.

Květnice nabízí klid a skvělou dostupnost do Prahy

V blízkém okolí obce Květnice se rozléhá chráněná krajinná oblast Škvorecká obora a Klánovická rezervace. Obě jsou protkané turistickými stezkami a nabízí krásné procházky i sportovní vyžití. V obci se nachází pošta, mateřská škola, penziony, střelnice, restaurace, dětské hřiště, rybníky a pozůstatky hradu Květnice. Dopravní dostupnost je zajištěna autobusovými linkami v obci Květnice a železničními zastávkami, které jsou v sousedních Úvalech u Prahy a v Praze 9 - Klánovicích. Cesta vlakem na Masarykovo nádraží v Praze trvá 25 minut.

LEXXUS je vyhlášený svojí nabídkou nových bytů v developerských projektech, rodinných domů a pozemků v Praze a okolí. Již více než 25 let se specializuje na nové byty a je jejich největším prodejcem v Praze. Služby realitní kanceláře LEXXUS velmi rádi využívají nároční klienti, kteří očekávají vysokou kvalitu služeb a nabídky. Do portfolia LEXXUS patří také značka LEXXUS NORTON. Ta se zaměřuje výhradně na prodej či pronájem luxusních a nadstandardních rezidenčních nemovitostí v těch nejlepších lokalitách Prahy a okolí.

Podrobné informace o nabídkách a činnostech realitní společnosti LEXXUS najdete na https://www.lexxus.cz/

Kontakt pro další informace:

Denisa Višňovská, Partner LEXXUS

Kontakt
LEXXUS a.s.
Realitní kancelář - největší prodejce novostaveb v Praze
Panská 6
11000, Praha 1
Telefon: +420 221 111 999
E-mail: katerina.veckova@lexxus.cz
http://www.lexxus.czKontaktní manažer: Kateřina Vecková
Marketing manager
Email: pr@lexxus.cz
Telefon: +420 221 111 999

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz