Hybridní připojení a zabezpečená webová kamera v pohodlném, ekologickém a výkonném monitoru: nový přírůstek do produktové řady Philips B Line

Nejnovějším přírůstkem do produktové řady Philips B Line je monitor Philips 243B1JH (úhlopříčka 23,8"/60,5 cm), vybavený spoustou funkcí pro pohodlnou a bezpečnou produktivitu. Tento nový monitor nabízí hybridní USB dokování, které zjednodušuje připojení: jeden USB duální kabel s konektory typu C a A poskytuje video, Ethernet, nabíjení (až 100 W) a připojení DisplayLink. Jedná se o ideální řešení pro ty, kteří hledají monitor, zajišťující komplexní možnosti připojení, pohodlí a zabezpečení - ať už jde o komplexní nastavení, sdílené kanceláře nebo otevřené kancelářské prostory.

Jednoduché a úplné připojení

Pracovní stanice by měla být jednoduchá, pohodlná a organizovaná. Proto USB dokovací stanice monitorů Philips poskytuje univerzální replikaci portů pro snadné, úplné a bezproblémové připojení. Philips 243B1JH je vybaven hybridním USB dokováním s porty USB-C i USB-A. USB-C je tenký oboustranný konektor, který umožňuje snadné dokování prostřednictvím jednoho kabelu, rychlý přenos dat a dobíjení notebooku přímo z monitoru (s dodávkou energie až 100 W). USB-A s připojením DisplayLink umožňuje prakticky jakékoli moderní využití notebooku. Ale je toho ještě víc: vestavěný RJ-45 Ethernet zajišťuje větší zabezpečení dat a DisplayPort-out přináší snadné propojení monitorů do řetězců. DisplayPort-out umožňuje připojit další monitory s vysokým rozlišením pouze jedním kabelem od vašeho prvního monitoru k PC, což vám ušetří spoustu místa na pracovním stole a zjednoduší správu kabelů: organizovaný prostor podporuje a odráží stejně organizovanou mysl.

Výkon a bezpečnost

Philips 243B1JH optimalizuje zážitek ze sledování. Je vybaven IPS LCD displejem, který zajišťuje široké pozorovací úhly 178/178 stupňů, ostrý obraz s živými a přesnými barvami a konzistentním jasem. To je obzvláště důležité při práci v týmech před jedním monitorem: je možné dokonale sledovat displej téměř z jakéhokoli úhlu, aniž by byla ohrožena reprodukce obrazu. Pro pohodlnější zážitek ze sledování a maximální pohodu uživatele je tento model vybaven také režimem Philips LowBlue a technologií Flicker-Free. Navíc má certifikaci TÜV Rheinlend.

Nový monitor Philips 243B1JH je správnou volbou i pro ty, kteří chtějí o něco větší bezpečnost: Nejnovější vyskakovací webová kamera je vybavena pokročilými senzory pro rozpoznávání obličeje Windows Hello™, které uživatelům umožňují pohodlně se přihlásit k jejich zařízením s Windows za méně než dvě sekundy (třikrát rychlejší než pomocí hesla).

Zelená v srdci

Stejně jako celá produktová řada B, splňuje i tento model několik ekologických standardů a certifikací: EnergyStar 8.0, EPEAT[1], TCO Certified Edge a RoHS. Integrovaný PowerSensor detekuje přítomnost uživatele a snižuje jas monitoru, když uživatel odstoupí, což vede k delší životnosti monitoru a úspoře energie až o 80 %. Monitor je navíc vybaven snímačem LightSensor, který automaticky upravuje jas obrazu podle světelných podmínek v místnosti a minimalizuje tak spotřebu energie.

 

Monitor Philips 243B1JH bude dostupný od února 2021 za doporučenou koncovou cenu 10 869 Kč (419 EUR).

---

Více informací o monitorech Philips: https://www.philips.cz/c-m-so/monitory

 

O společnosti MMD

Společnost MMD-Monitors & Displays Holding BV (dále jen „MMD“), registrovaná v Nizozemí a sídlící v Amstrodamu, je 100% ve vlastnictví společnosti TPV Technology Limited („TPV“), která je předním světovým výrobcem LCD monitorů a televizí. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů značky Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů s nabídkou inovativních produktů.

 

[1] Hodnocení EPEAT je platné pouze tam, kde společnost Philips produkt registruje. Stav registrace ve vaší zemi naleznete na adrese https://www.epeat.net/.

Kontakt
Aetna, spol. s r.o.
Komunikační agentura
Hlinky 162/92
60300, Brno
Telefon: +420 511 114 711
E-mail: hadra@aetna.czKontaktní manažer: Marek Hadra
Email: hadra@aetna.cz

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz