Nový 4K UHD monitor Philips je připraven zaujmout svými barvami a rychlostí přenosu dat

Nový monitor Philips 288E2UAE (28"/71,1 cm) s 1,07 miliardami barev, rychlým přenosem dat pomocí USB 3.2 SuperSpeed a štíhlým atraktivním designem je ideální volbou pro zákazníky, kteří hledají stylový vzhled a výkon na profesionální úrovni jak pro práci, tak i zábavu. Tento nový monitor Philips je ideálním řešením pro nejrůznější situace a nastavení, a to díky řadě funkcí, obvykle využívaných v obchodním prostředí, které nyní posouvají i domácí zážitek na další úroveň.

Život v barvě

Pokud jde o vysoké rozlišení, detaily a obrázky, není přijatelný žádný kompromis. Uživatelé očekávají nejlepší zážitek z každého displeje, který používají, ať už jde o smartphone nebo televizi. Když každý den tráví spoustu času před displejem počítače, má to ještě větší význam. Nový monitor Philips 288E2UAE nabízí UltraClear zobrazení v rozlišení 4K UHD (3840 x 2160), technologii UltraWide a 1,07 miliardy barev. Každá barva ožívá a každý detail je vylepšen, takže fotografie, videa a tabulky jsou naprosto přesné. Nový 28” monitor navíc disponuje širokoúhlým IPS LED panelem a technologií SmartContrast pro syté černé detaily, které poskytují skvělý vizuální zážitek, což uživatelé od monitoru Philips očekávají. A když jsou úkoly složité a rozmanité, uživatelé se mohou spolehnout na technologii MultiView, určené pro současné připojení dvou zařízení, jako je počítač a notebook.

Rychle a snadno

Pro práci, zábavu a všechny ostatní úkoly uživatelé vždy požadují rychlost a snadné použití. Nový monitor Philips je vybaven rozhraním USB 3.2 SuperSpeed, které nabízí jeden USB upstream vsup a 4 USB downstream, takže uživatelé mohou k monitoru připojit klávesnici a myš a používat je k ovládání. Jeden port USB podporuje rychlé nabíjení a splňuje standard USB-IF Battery Charging (BC1.2), který umožňuje uživatelům nabíjet kompatibilní smartphony. Pro více možností nabízí také připojení pomocí HDMI a DisplayPort kabelů. Všechny porty jsou umístěny v jedné vodorovné linii v zadní části monitoru a systém správy kabelů pomáhá udržovat uklizený pracovní prostor. Klávesa EasySelect, joystick, který umožňuje rychlý přístup do nabídky monitoru, ještě více usnadňuje život. Každý detail je určen k udržení čistoty předního rámečku a uspořádaného stolu.

 

 

Design a pohodlí

Monitory Philips jsou známé svým elegantním designem a funkcemi pro zvyšování pohodlí uživatele. Philips 288E2UAE v tomto směru vše splňuje. Nabízí ultra úzký rámeček, štíhlejší design a elegantní stojan, díky čemuž najde uplatnění jako domácí dekorace, a navíc poskytuje lepší pozorovací plochu. Nastavitelný stojan lze naklonit (-5/+20 stupňů) a díky možnosti nastavení výšky až o 100 mm umístit do optimální polohy. Monitor Philips 288E2UAE, který je šetrný k očím, je vybaven obrazovkou proti oslnění, režimem EasyRead pro zážitek ze čtení jako z papíru, technologií Flicker-free a režimem LowBlue pro pohodlnější sledování.

Tento monitor Philips také vyniká svými vlastnostmi pro lepší udržitelnost. Vyhovuje standardům RoHS, má certifikace EnergyStar 8.0 a TCO, neobsahuje olovo ani rtuť a používá 100% recyklovatelné obaly.

Monitor Philips 288E2UAE bude dostupný od února za doporučenou koncovou cenu 8597 Kč (329 Eur).

---

Více informací o monitorech Philips: https://www.philips.cz/c-m-so/monitory

O společnosti MMD

Společnost MMD-Monitors & Displays Holding BV (dále jen „MMD“), registrovaná v Nizozemí a sídlící v Amstrodamu, je 100% ve vlastnictví společnosti TPV Technology Limited („TPV“), která je předním světovým výrobcem LCD monitorů a televizí. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů značky Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů s nabídkou inovativních produktů.

 

Kontakt
Aetna, spol. s r.o.
Komunikační agentura
Hlinky 162/92
60300, Brno
Telefon: +420 511 114 711
E-mail: hadra@aetna.czKontaktní manažer: Marek Hadra
Email: hadra@aetna.cz

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz