Společnost cargo-partner překonala v tržbách hranici jedné miliardy eur

Společnost cargo-partner, mezinárodní poskytovatel přepravy a informační logistiky, v roce 2020 ještě jednou zvýšila své tržby a poprvé v historii společnosti dosáhla ročního obratu přes 1 miliardu eur.

V pátek 30. října společnost cargo-partner poprvé překročila hranici 1 000 000 000 eur v roční fakturaci. To společnost nasměrovalo na dobrou cestu k jejímu cíli v podobě tržeb ve výši 2 miliard eur do roku 2025. Ačkoli objem přepravy zaznamenal mírný pokles ve srovnání s předchozím rokem a navzdory celkově náročnému tržnímu prostředí, vychází společnost cargo-partner z roku 2020 úspěšně díky nouzovým řešením šitým na míru a flexibilním alternativám při dopravních omezeních v souvislosti s COVID-19.

Generální ředitel společnosti cargo-partner, pan Stefan Krauter, je potěšen pozitivními výsledky a pokračující trajektorií růstu společnosti: „Rok 2020 přinesl řadu nebývalých výzev pro globální ekonomiku a zejména pro odvětví logistiky. S hrdostí říkám, že společnost cargo-partner tyto výzvy zvládla, a to díky mimořádnému nasazení našich týmů po celém světě a naší schopnosti nabídnout našim zákazníkům rychlé a flexibilní alternativy pro vyřešení jejich dopravních výzev. Tyto výsledky ukazují, že jsme na správné cestě.“

Od začátku roku 2020 rozšířil poskytovatel mezinárodní přepravy a informační logistiky své portfolio služeb o několik novinek, aby vyhověl zvláštním výzvám svých zákazníků uprostřed dopravních omezení a omezení kapacity souvisejících s COVID-19. Od března nabízí společnost cargo-partner několik týdenních charterových letů z Číny a Hongkongu do Evropy, aby pomohla zákazníkům s velmi naléhavými zásilkami.

Pro méně časově kritické dopravní požadavky nabízí společnost služby železniční dopravy po celé „Železné hedvábné stezce“ s několika týdenními FCL a LCL odjezdy na západ a také týdenními FCL a LCL odjezdy na východ. Společnost cargo-partner nedávno představila novou prémiovou službu Adria PRIORITY Express přes přístavy Koper a Terst jako další rychlejší alternativu k námořní přepravě zásilek z Asie do Evropy. Přepravní časy z hlavních přístavů Dálného východu do jadranských přístavů jsou v porovnání s přístavy v Severním moři v průměru o 5-8 dní rychlejší.

Pan Stefan Krauter je přesvědčen, že vedle úspěšného přesměrování dopravních toků za účelem splnění požadavků zákazníků sehrála stejně důležitou roli i efektivní správa informačních toků: „Dalším rozhodujícím faktorem pro to, abychom z letošních výzev vyšli jako vítězové, je naše komplexní strategie digitalizace. To zahrnuje hlubokou integraci s obchodními procesy našich zákazníků a zefektivněnou komunikaci prostřednictvím platformy SPOT pro správu dodavatelského řetězce. A konečně, naše silné interní IT kompetence rovněž umožnily všem našim kancelářím po celém světě rychlý a efektivní přechod na práci z domova. Budeme i nadále stavět na naší silné strategii digitalizace a pečlivě sledovat vývoj na trhu, abychom našim zákazníkům nabízeli rychlá, efektivní a flexibilní řešení.“

Společnost, která se až do současnosti rozvíjela čistě organickým růstem, plánuje v roce 2021 posílit svou evropskou síť prostřednictvím akvizic.

Vídeň, 15. prosince 2020

O společnosti cargo-partner

cargo-partner je soukromá firma střední velikosti poskytující komplexní logistické služby a související informační technologie. Společnost nabízí komplexní portfolio letecké, námořní a pozemní přepravy a skladových řešení. Díky dlouholetému působení na trhu přichází cargo-partner s řešením na míru pro různorodé portfolio zákazníků napříč odvětvími. Společnost cargo-partner byla založena v roce 1983, v roce 2019 dosáhla obratu 821 milionů eur a na jejím úspěchu se podílelo 3150 zaměstnanců.

Více informací Vám v případě zájmu poskytne:

Marie Speigner / Public Relations

cargo-partner GmbH

Airportstrasse 9

2401 Fischamend, Rakousko

Tel.: +43 5 9888-11332

E-Mail: marie.speigner@cargo-partner.com, www.cargo-partner.com

Kontakt
cargo-partner ČR s.r.o.
Mezinárodní poskytovatel logistických služeb
Aviatická 12/1048
160 08, PRAHA 6
Telefon: +420 235 002 626
E-mail: katerina.petrova@cargo-partner.com
http://www.cargo-partner.comKontaktní manažer: Ing. Andrea Kavkova
Email: andrea.kavkova@cargo-partner.com

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz