CEO cargo-partner byl zvolen za Logistického manažera roku

Stefan Krauter, generální ředitel globálně aktivní přepravní a info-logistické společnosti, byl rakouským časopisem „Verkehr“ oceněný jako „Logistický manažer roku“. Jde o uznání mimořádné práce 65-letého Rakušana a společnosti, kterou založil v roku 1983.

Mezinárodní týdeník „Verkehr“ každoročně uděluje ocenění za logistiku a představuje mimořádné osobnosti a společnosti, jakožto i inovativní startupy z oblasti logistiky, aby ocenil jejich úspěchy a představil je širšímu publiku. Hlasování o „Logistického manažera roku“ se po deváté uskutečnilo 18. listopadu 2020. Čtenáři také hlasovali  o „Logistický startup roku“ a  o „Logistickou značku roku“. Vítězové se určují na základě hlasování, kterého část tvoří rozhodnutí renomovaného odborného a poradního výboru a druhou část online hlasování čtenářů týdeníku „Verkehr“. Na to, aby mohla být společnost anebo osobnost nominovaná, musí dosáhnout nadprůměrného výkonu minimálně v jedné z následujících kategorií: ekologie, inovace, ekonomika a efekt vzorového modelu (vzdělávání a odborná příprava, kvalita, reputace).

Stefan Krauter je potěšen tímto uznáním vynikajících výsledků společnosti, a to i v náročných časech: „Tohoto ocenění si velmi cením, protože noviny Verkehr byly se mnou prakticky celý život. Vždy to byl důležitý referenční bod v čase velkých změn, kdy jsme se museli všichni přizpůsobit mnohým výzvám, co platí zejména pro tento rok.“

Život zasvěcený dopravě a logistice

Stefan Krauter je zakladatelem, jediným akcionářem a výkonným ředitelem skupiny cargo-partner se sídlem ve Fischamendu nedaleko vídeňského letiště. Jako výkonný ředitel vede logistickou společnost s více než 130 pobočkami a zastoupením ve 40 zemích v západní, střední a východní Evropě, severní a jihovýchodní Asii, na indickém subkontinentu, v Oceánii a USA. cargo-partner je soukromý poskytovatel komplexních info-logistických služeb, který nabízí obsáhlé portfolio řešení v oblasti letecké, námořní, pozemní přepravy a skladování. Společnost má téměř čtyřicet let odborných zkušeností v oblasti informační technologie a optimalizaci dodavatelského řetězce a navrhuje služby šité na míru široké škále průmyslových odvětví s cílem vytvořit konkurenční výhody pro svoje zákazníky po celém světě. Společnost cargo-partner, která byla založená v roku 1983, dosáhla za rok 2019 obrat ve výši 821 milionů EUR a v současnosti zaměstnává po celém světě 3 150 lidí. V České republice působí společnost od roku 1993, zaměstnává 130 odborníků a její obrat v roku 2019 přesáhl 910 miliónů korun.

O společnosti cargo-partner

cargo-partner je soukromá firma střední velikosti poskytující komplexní logistické služby a související informační technologie. Společnost nabízí komplexní portfolio letecké, námořní a pozemní přepravy a skladových řešení. Díky dlouholetému působení na trhu přichází cargo-partner s řešením na míru pro různorodé portfolio zákazníků napříč odvětvími. Společnost cargo-partner byla založena v roce 1983, v roce 2019 dosáhla obratu 821 milionů eur a na jejím úspěchu se podílelo 3150 zaměstnanců. V České republice působí společnost od roku 1993, zaměstnává 130 odborníků a její obrat v roku 2019 přesáhl 910 miliónů korun.

Více informací Vám v případě zájmu poskytne:

Christina Kalløkken  / Director Corporate Communications & Marketing

cargo-partner GmbH

Airportstrasse, P.O. Box 1

2401 Fischamend, Rakousko

Tel.: +43 5 9888-11322, Fax: +43 5 9888-11225

E-mail: christina.kalløkken@cargo-partner.com, www.cargo-partner.com

 

Kontakt
cargo-partner ČR s.r.o.
Mezinárodní poskytovatel logistických služeb
Aviatická 12/1048
160 08, PRAHA 6
Telefon: +420 235 002 626
E-mail: katerina.petrova@cargo-partner.com
http://www.cargo-partner.comKontaktní manažer: Ing. Andrea Kavkova
Email: andrea.kavkova@cargo-partner.com

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz