Společnost cargo-partner globálně zavede CargoWise

Společnost cargo-partner, mezinárodní poskytovatel dopravy a informační logistiky, oznámila globální zavádění integrované realizace logistiky na bázi cloudu CargoWise napříč sítí cargo‑partner ve 40 zemích.

Společnost WiseTech Global je přední světový vývojář a poskytovatel softwarových řešení pro odvětví realizace logistiky. Mezi jeho zákazníky patří více než 17 000 světových logistických společností ve 160 zemích, včetně 42 z 50 globálních poskytovatelů logistických služeb třetím stranám a 25 z 25 největších světových speditérů po celém světě. CargoWise, stěžejní platforma společnosti, tvoří nedílný článek globálního dodavatelského řetězce a provádí více než 60 miliard datových transakcí ročně.

Pan Stefan Krauter, generální ředitel společnosti cargo-partner, vidí v novém softwarovém řešení velký potenciál: „CargoWise bude revolučním krokem v naší další fázi růstu. Schopnost řídit naše globální spediční operace z jediné platformy, jež v reálném čase poskytuje viditelnost napříč naším dodavatelským řetězcem, umožní společnosti cargo-partner zvýšit provozní efektivitu a zaměřit se na zvyšování spokojenosti zákazníků. Očekáváme také výrazné zlepšení nákladové efektivity a produktivity napříč našimi týmy.

Zavedení CargoWise je dokonale v souladu s naším technicky vyspělým přístupem a závazkem poskytovat komplexní řešení, která nám pomáhají udržet náskok před konkurencí. CargoWise, jež doplňuje naši platformu SPOT pro přehlednost a spolupráci, byla jasným lídrem tím, že nám dokáže poskytnout rozsáhlou funkčnost, konfigurovatelnost a flexibilitu, která bude podporovat a pohánět naše budoucí růstové iniciativy.

 

Naši budoucí roli v digitalizaci globálního dodavatelského řetězce nevidíme ve vývoji vlastního standardního softwaru, nýbrž ve vývoji individuálních klientských řešení, hluboké integraci a nakonec ve vytváření klastrů umělé inteligence společně s našimi zákazníky. Samozřejmě mnoho z těchto klastrů bude propojeno a budou spolu komunikovat.“

CargoWise bude zaváděna postupným procesem v Asii, Oceánii, Evropě a USA, přičemž uvádění do provozu začne v polovině roku 2021 a dokončení se očekává do března 2023.

Globální zakladatel a generální ředitel společnosti WiseTech, pan Richard White, má z partnerství stejně velkou radost: „Toto je fantastický výsledek pro cargo-partner a WiseTech Global. Jelikož stále vítáme, když si další přední poskytovatelé logistických služeb osvojí naši platformu CargoWise pro úplné globální zavedení, posouváme se o krok blíž k uskutečnění naší vize stát se operačním systémem pro globální logistiku. Hluboká funkčnost dostupná v CargoWise zajistí společnosti cargo‑partner pevný základ pro budoucí obchodní růst.“

Díky licenci ve 160 zemích umožňuje CargoWise poskytovatelům logistických služeb provádět velmi složité transakce v oblastech, jako je spedice, celní odbavení, skladování, přeprava, sledování, pozemní doprava, elektronický obchod a přeshraniční dodržování předpisů, takže poskytovatelé mohou řídit své operace v jedné databázi napříč více uživateli, funkcemi, zeměmi, jazyky a měnami.

Vídeň, 20. listopadu 2020

O společnosti cargo-partner

cargo-partner je soukromá firma střední velikosti poskytující komplexní logistické služby a související informační technologie. Společnost nabízí komplexní portfolio letecké, námořní a pozemní přepravy
a skladových řešení. Díky dlouholetému působení na trhu přichází cargo-partner s řešením na míru pro různorodé portfolio zákazníků napříč odvětvími. Společnost cargo-partner byla založena v roce 1983, v roce 2019 dosáhla obratu 821 milionů eur a na jejím úspěchu se podílelo 3150 zaměstnanců.

Více informací Vám v případě zájmu poskytne:

Christina Kalløkken  / Director Corporate Communications & Marketing

cargo-partner GmbH

Airportstrasse, P.O. Box 1

2401 Fischamend, Rakousko

Tel.: +43 5 9888-11322, Fax: +43 5 9888-11225

E-mail: christina.kalløkken@cargo-partner.com, www.cargo-partner.com

 

Kontakt
cargo-partner ČR s.r.o.
Mezinárodní poskytovatel logistických služeb
Aviatická 12/1048
160 08, PRAHA 6
Telefon: +420 235 002 626
E-mail: katerina.petrova@cargo-partner.com
http://www.cargo-partner.comKontaktní manažer: Ing. Andrea Kavkova
Email: andrea.kavkova@cargo-partner.com

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz