Řada E monitorů Philips se rozrůstá o dva nové PC Gaming modely Zábava přímo na vašem stole

MMD, přední světový hráč v oblasti displejů a licenční partner monitorů značky Philips, představuje dva nové modely z řady E určené pro práci i hraní počítačových her. Monitory Philips 242E1GAEZ (23,8“ / úhlopříčka 60,5 cm) a Philips 272E1GAEZ (27“/ 68,6 cm) tak navazují na Philips 242E1GAJ a Philips 272E1GAJ představované na začátku letošního podzimu.

Oba nové modely zajišťují maximální pohodlí při sledování, díky výškově nastavitelnému stojanu a promyšlené ergonomii. Monitory dnes již nejsou zařízením pro jednoduché úkoly, ale „každodenním společníkem“ pro vícero různých činností, jež nám usnadňují a zpříjemňují život. Nově představované modely obsahují dokonalou kombinaci funkcí, které ocení mladí lidé i podnikatelé, protože je podporují v každodenním životě. Nejen při práci a studiu, ale také ve chvílích odpočinku – kdy jim nabízejí pohodové hraní her, komunikaci s lidmi na sociálních sítích nebo sledování videa.

Špičkové herní zážitky

V oblasti hraní her přitom modely nepřináší žádné kompromisy, ale skutečně plnohodnotné herní zážitky. Každá hra je podporována mimořádně plynulými, živými a křišťálově jasnými obrazy, jež hráčům umožňují si dokonale užít akci. Monitory Philips 242E1GAEZ a Philips 272E1GAEZ jsou vybaveny technologií AMD FreeSync™ Premium, která zaručuje vysokou obnovovací frekvenci, nízkou kompenzaci snímkové frekvence a minimální latenci při každém hraní. Díky obnovovací frekvenci 144 Hz a rychlé odezvě 1 ms (MPRT) nabízejí tyto dva modely rychlý obraz bez jakéhokoli zpoždění. A to i ve hrách, kde je rozhodující rychlost – jako jsou závody, akční hry nebo střílečky.

Realistické vizuální prvky

Špičkový obraz je pro monitory Philips 242E1GAEZ a Philips 272E1GAEZ zásadní, proto se dokonale hodí pro jakoukoli zábavu. Vyznačují se technologií Ultra Wide-Color, která poskytuje širší spektrum barev a přináší realističtější snímky s přirozenější zelenou, jasnější červenou a hlubší modrou. SmartContrast na druhé straně zajišťuje bohaté černé detaily. Hráči si nyní mohou přizpůsobit režim obrazu podle vlastních představ, díky optimalizovanému hernímu režimu SmartImage, který zajišťuje ještě lepší výkon.

Pro každý denní úkol

Monitory Philips 242E1GAEZ a Philips 272E1GAEZ jsou vybaveny displejem VA LED, jenž využívá pokročilou technologii pro jasný obraz, a poskytuje tak mimořádně široké pozorovací úhly 178°/178°. Tato funkce vám pomůže velmi snadno zvládnout jakýkoli pracovní úkol, ale také nabízí skvělé možnosti při procházení internetu a práci s grafickými aplikacemi.

Pokud trávíte téměř celý den před obrazovkou, oceníte také ergonomické funkce jako je výškově nastavitelný stojan (100 mm) s náklonem -5°/20°, jenž vám pomůže najít vždy tu nejpohodlnější polohu. Oči pak potěší technologie Flicker-Free a režim LowBlue.

Monitory Philips 242E1GAEZ a Philips 272E1GAEZ budou k dispozici od konce listopadu za doporučenou koncovou cenu 5001 Kč (189 EUR) a 6324 Kč (239 EUR).

---

Více informací o monitorech Philips: https://www.philips.cz/c-m-so/monitory

O společnosti MMD

Společnost MMD-Monitors & Displays Holding BV (dále jen „MMD“), registrovaná v Nizozemí a sídlící v Amstrodamu, je 100% ve vlastnictví společnosti TPV Technology Limited („TPV“), která je předním světovým výrobcem LCD monitorů a televizí. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů značky Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů s nabídkou inovativních produktů.

Kontakt
Aetna, spol. s r.o.
Komunikační agentura
Hlinky 162/92
60300, Brno
Telefon: +420 511 114 711
E-mail: hadra@aetna.czKontaktní manažer: Marek Hadra
Email: hadra@aetna.cz

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz