AOC představuje nový monitor 16T2: přenosný a dotykový 15,6“ model

Praha, 6. října 2020 – AOC, specialista na monitory, uvádí na trh nový přenosný dotykový monitor s USB-C připojením. Novinka má úhlopříčku 39,6 centimetru (15,6“), IPS displej a rozlišení Full HD. Prostřednictvím dvou portů USB-C (využívajících alternativní režim DisplayPort) nebo portu HDMI je možné jej jednoduše připojit k notebooku, stolnímu počítači nebo smartphonu. Díky vestavěné 8000 mAh baterii lze 16T2 používat na cestách, aniž byste potřebovali elektrickou zásuvku, a může dokonce nabíjet chytrý telefon. S tloušťkou menší než jeden centimetr, inteligentním skládacím krytem umožňujícím orientaci na výšku i na šířku a volitelnému upevnění na stěnu VESA je tento monitor jako stvořený pro byznysmeny na cestách, mobilní hráče, studenty, IT administrátory nebo domácí kutily. Model 16T2 bude dostupný od října letošního roku za doporučenou cenu 8 509 Kč.

Vezměte svůj multi-monitor s sebou

Uživatelé oceňují, jak nastavení více monitorů dokáže zvýšit produktivitu a pohodlí na jejich stolních počítačích. Díky modelu 16T2 je to nově možné také v mobilním prostředí s přidáním 10bodového dotykového vstupu (certifikovaným pro Windows 10). Ve své elegantní hliníkové povrchové úpravě vypadá AOC 16T2 spíše jako tablet. Ale na rozdíl od tabletu, který ve chvíli, jakmile jeho procesor a operační systém zestárnou, začne být pomalý a nekompatibilní, je 16T2 skvělou investicí do budoucna, protože nemá technologie, s nimiž by rychle stárnul.

Přenosné monitory jsou jedním z nejrychleji rostoucích segmentů technologických trhů v Evropě. Proto jsme v AOC chtěli přinést opravdu pohodlný produkt pro domácnost, kancelář, ale hlavně pro mobilní práci. 16T2 je perfektní, flexibilní odpověď pro každého, kdo ocení více místa na obrazovce pro svou práci nebo zábavu - ať už je kdekoli, “ říká Cesar Acosta, produktový manažer pro dotykové obrazovky a příslušenství společnosti AOC International Europe.

 

Vybavení, které umožní více

Díky dvěma konektorům USB-C a vstupu Micro-HDMI je možné připojit tento monitor k celé řadě počítačů – starších i moderních. Při připojení přes Micro-HDMI připojíte monitor k počítači pomocí USB-C na USB-A / C, abyste si mohli užívat všechny dotykové funkce. Tento kabel je součástí balení. 16T2 také přichází s vestavěnými stereofonními reproduktory (2x 1W).

 

16T2 funguje také jako powerbanka při zapnutí i vypnutí. Když je monitor připojen k síti pomocí adaptéru USB-C, může se 16T2 nabíjet sám, případně dobíjet připojený smartphone. 2 porty USB-C na obou stranách umožňují nabíjení na levém portu a přenos signálu do displeje zprava nebo naopak. To umožňuje flexibilní nastavení, které lze snadno sestavit během chvilky.

  

Nekonečné možnosti

Snadné použití, flexibilita a přenositelnost AOC 16T2 umožňují širokou škálu případů použití:

 

AOC 16T2 je k dispozici od října 2020 za doporučenou koncovou cenu 8 509 Kč (319 EUR).

https://youtu.be/NUtv3FTASyA  

 

 

O společnosti AOC

AOC je jednou ze světových top značek na trhu monitorů. Vysoká kvalita, prvotřídní servis, atraktivní vzhled, inovativní produkty a ohled na životní prostředí jsou důvody, proč stále více a více zákazníků a distribučních partnerů věří značce AOC. Široká produktová řada monitorů této značky získala četná ocenění. Společnost AOC je pobočkou TPV Technology Limited, největšího světového výrobce LCD monitorů. Více informací hledejte na http://eu.aoc.com

 

Kontakt
Aetna, spol. s r.o.
Komunikační agentura
Hlinky 162/92
60300, Brno
Telefon: +420 511 114 711
E-mail: hadra@aetna.czKontaktní manažer: Marek Hadra
Email: hadra@aetna.cz

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz