AOC představuje čtyři zakřivené herní monitory se 165 Hz a 1500R

Praha, 25. srpna 2020 – Značka AOC, specialista na monitory, přidává do své oblíbené řady herních monitorů G2 čtyři nové zakřivené modely. Jde o dva 60,5 cm (23,8”) C24G2AE a C24G2U monitory a dva 68,6 cm (27”) modely C27G2AE a C27G2U. Všechny čtyři novinky používají Full HD VA panel s výrazným zakřivením 1500R, podporou AMD FreeSync Premium, obnovovací frekvencí 165 Hz, dobou odezvy 1 ms MPRT a vestavěnými reproduktory (2 x 2 W). Modely „AE“ jsou vhodné pro hráče, kteří hledají cenově dostupnou verzi s naklápěcími stojany, zatímco modely „U“ nabízejí výškově nastavitelné stojany a USB 3.2 se čtyřmi porty USB a celkově vylepšenou ergonomii a flexibilitu.

Před ostatními

Série AOC G2 se ihned po loňském uvedení na trh stala první volbou herních monitorů pro mnoho hráčů, zejména díky atraktivní cenovce a vyváženým specifikacím. Nyní se tato řada stává ještě komplexnější a nabízí čtyři nové zakřivené modely s obnovovací frekvencí 165 Hz. Všechny modely nabízejí tenké rámečky s jemně červeným zbarvením. Díky tomu jsou moderním parťákem pro jakýkoli hráčský stůl.

Monitory jsou vybaveny kontrastními (3000:1 nativní kontrast pro 24palcové modely a 4000:1 pro 27palcové modely) VA panely. Kombinace živých barev, vysoké obnovovací frekvence a zakřivení 1500R dokáže hráče dokonale ponořit do hry. Pozorovací úhly monitorů 178°/178° zajišťují dokonalou reprodukci barev a kontrastu i ze šikmých úhlů. Navíc díky tenkým rámům monitoru a jejich zakřivení poskytují plynulé přechody mezi obrazovkami, což je skvělé pro simulaci nebo závodní hry.

Mimořádně rychlé panely pro mimořádně rychlé reflexy

Herní monitory s obnovovací frekvencí 144 Hz se v gamingu před několika lety staly novým standardem. Nové modely AOC jej posouvají ještě o řád výš – na frekvenci 165 Hz. Díky nativnímu rozlišením Full HD tak hráči už nepotřebují grafické karty nejvyšší úrovně, aby dosáhli 165 snímků za sekundu, požadovaných většinou současných her. Podpora AMD FreeSync Premium využívá technologii proměnné obnovovací frekvence, aby odpovídala snímkové rychlosti GPU a obnovovací frekvenci panelu, čímž eliminuje trhání obrazu nebo jakékoli zpoždění způsobené V-Sync. Všechny čtyři nové modely, ať už o velikosti 24” nebo 27”, jsou dodávány s volbou MBR (Motion Blur Reduction), což zkracuje dobu odezvy na pouhých 1 ms MPRT (doba odezvy na pohyblivý obraz). Díky režimu Low Input Lag u všech modelů se akce uživatelů převedou na obrazovku bez jakýchkoli režijních nákladů nebo zpoždění.


Flexibilní možnosti

Modely C24G2U (24”) a C27G2U (27”) přicházejí s malými, ale působivými doplňky. Oba monitory jsou vybaveny výškově nastavitelným stojanem s možností naklápění a otáčení, takže je uživatel může během dlouhých herních situací přizpůsobit optimální poloze pro ergonomické držení těla. Čtyři porty USB 3.2 v rozbočovači USB umožňují snadné připojení periferií USB včetně klávesnice, myši nebo sluchátek a nabízejí vysokorychlostní datové připojení (až 20 Gb/s).


Jiní hráči pro změnu ocení sekundární stojan, jako je rameno monitoru AOC AD110D0, kterým jsou vybaveny modely C24G2AE (24”) a C27G2AE (27”) a plně odpovídají pozici „vysoce kvalitního panelu za nejlepší cenu“. Rychlá montáž usnadňuje snadné nastavení a demontáž bez nutnosti šroubováku – a může být připevněna k držáku VESA pomocí 100 mm x 100 mm otvorů VESA.

Všechny čtyři modely používají fyzická tlačítka na pravém dolním okraji monitoru a také software G-Menu pro ovládání nastavení OSD. Nastavení OSD jsou velmi komplexní a zahrnují funkce specifické pro hry: šest herních předvoleb (z nichž tři jsou uživatelsky přizpůsobitelné), Dial Point (vizuální crosshair, jež pomáhá lépe mířit), Game Color (pro úpravu sytosti barev pro lepší detail obrázku) a další. Monitor je navíc bez blikání díky Flicker-Free a nabízí režim Low Blue Mode, aby zajistil pohodlný zážitek ze sledování a minimalizoval námahu očí.

Modely AOC C24G2AE, C27G2AE, C24G2U a C27G2U budou k dispozici v září 2020 za 5299 Kč (199 €), 7159 Kč (269 €), 5829 Kč (219 €) a 7689 Kč (289 €).

O společnosti AOC

AOC je jednou ze světových top značek na trhu monitorů. Vysoká kvalita, prvotřídní servis, atraktivní vzhled, inovativní produkty a ohled na životní prostředí jsou důvody, proč stále více a více zákazníků a distribučních partnerů věří značce AOC. Široká produktová řada monitorů této značky získala četná ocenění. Společnost AOC je pobočkou TPV Technology Limited, největšího světového výrobce LCD monitorů. Více informací hledejte na http://eu.aoc.com

Kontakt
Aetna, spol. s r.o.
Komunikační agentura
Hlinky 162/92
60300, Brno
Telefon: +420 511 114 711
E-mail: hadra@aetna.czKontaktní manažer: Marek Hadra
Email: hadra@aetna.cz

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz