Nadčasová krása se ukrývá v detailech MMD uvádí na trh nový monitor Philips 279C9

Praha, 12. srpna 2020 – MMD, přední specialista a licenční partner monitorů Philips, představuje nový 27palcový LCD monitor Philips 279C9 s úhlopříčkou 68,47 centimetru. Designově výrazný model splňuje i ty nejnáročnější požadavky na produktivitu a uživatelům nabízí příjemný pocit z práce a mimořádně svěží vizuální zážitky.

Jeho elegantní vzhled, USB-C port, vysoká kvalita obrazu a ergonomické vlastnosti činí z monitoru Philips 279C9 perfektní řešení pro profesionály z oblasti finančnictví, stejně jako pro ty, kteří pracují s CAD řešeními nebo 3D grafickými aplikacemi. Monitor navíc získal ocenění iF Design Award a v roce 2020 se stal také vítězem Red Dot.

Konstrukční záležitosti

Monitor Philips 279C9 je vybaven Zero Bezel designem, který eliminuje okolní rámeček a nabízí mimořádně rozsáhlý obraz, díky kterému jde nastavit plynulý přechod mezi více monitory. Elegantní černé provedení se pak hodí pro prakticky jakýkoli moderní interiér.

Myšlenka designu jde v případě tohoto monitoru ještě o kus dále: díky skvělému vyřešení správy kabelů je pracovní prostor vždy čistý a uklizený. Není to ale jen o pořádku, ale také o životnosti jednotlivých kabelů, jež jsou chráněny před poškozením. 

Skvělá produktivita díky portům a funkcím

V dnešní době je už prakticky každý z nás zvyklý pracovat s více připojenými zařízeními, což znamená, že klade vysoké požadavky na nejrůznější porty. Philips 279C9 je vybaven konektorem USB typu C, který umožňuje uživatelům zároveň přenášet data i nabíjet notebook mimořádnou rychlostí (až 65 W). Monitor má také jeden DisplayPort, dva HDMI a čtyři USB 3.2 porty. To umožňuje všem zařízením dobré připojení, s chytrým a úhledným uspořádáním kabelů a ničím nerušeným obrazem.

Panel IPS zvolený pro tento model poskytuje mimořádně široké pozorovací úhly 178/178 stupňů, díky němuž je možné pozorovat obraz prakticky z jakéhokoli úhlu. Displeje IPS navíc zajišťují mimořádně ostré obrázky se živými barvami, díky nimž jsou ideální nejen pro fotografie, filmy nebo prohlížení webových stránek, ale také pro profesionální aplikace, které vyžadují stálost barev a konzistentní jas za všech okolností.

Kromě toho je tento monitor vybaven rozlišením UltraClear 4K UHD (3840 x 2160) a displejem DisplayHDR 400 s certifikací VESA, což garantuje dokonalou kvalitu detailů pro skutečné fotografie. Skvělá a plnější paleta barev vykresluje každý obraz. Nabízí hlubší a jemnější odstíny černé, stmívání a špičkový jas až 400 nitů.

Péče o zdraví uživatelů

Při práci máme vždy tři hlavní aspekty, o které bychom se měli vždy starat: udržovat správnou polohu, snižovat únavu očí a odpočinout si. Philips 279C9 je v tomto dokonalým partnerem pro práci – protože dělá pracovní hodiny co nejpohodlnější. Už od základny: SmartErgoBase je jedinečný systém naklápění, otáčení a nastavení výšky. Uživateli tak poskytuje maximální flexibilitu a poskytuje pohodlí skutečně mimořádně ergonomického displeje. Pro zmírnění fyzické námahy z dlouhého pracovního dne je displej vybaven také režimem LowBlue pro snadnou produktivitu a technologií Flicker-free snižující trhání obrazu, a tím také únavu očí.

Monitor Philips 279C9 je již k dispozici za doporučenou koncovou cenu 13 913 Kč (529 Eur).

Více informací o monitorech Philips:  https://www.philips.co.uk/c-m-pc/monitors

O společnosti MMD

Společnost MMD-Monitors & Displays Holding BV (dále jen „MMD“), registrovaná v Nizozemí a sídlící v Amstrodamu, je 100% ve vlastnictví společnosti TPV Technology Limited („TPV“), která je předním světovým výrobcem LCD monitorů a televizí. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů značky Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů s nabídkou inovativních produktů.

Kontakt
Aetna, spol. s r.o.
Komunikační agentura
Hlinky 162/92
60300, Brno
Telefon: +420 511 114 711
E-mail: hadra@aetna.czKontaktní manažer: Marek Hadra
Email: hadra@aetna.cz

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz