Zapomeňte na nastavování multi-monitorů! MMD představuje obří a mimořádně výkonný Philips 498P9

Praha, 27. července 2020 – MMD, přední světový hráč v oblasti displejů a licenční partner monitorů značky Philips, uvádí na trh nový Phlips 498P9 Brilliance 32:9 SuperWide LCD monitor. 49palcový (48,8“, s úhlopříčkou 124 cm) model určený profesionálům a všem, kteří milují svoji práci. Cenami ověnčený monitor nabízí opravdu mnoho skvělých funkcí. Luxusní displej SuperWide s poměrem stran 32:9 a rozlišením 5120 x 1440 dokáže dokonale nahradit dvě 27“ Quad HD obrazovky s poměrem stran 16:9 umístěné bezprostředně vedle sebe.

Nový Philips 498P9 vás pohltí. Díky zakřivenému 1800r displeji vás při práci nebude nic rozptylovat a zároveň uvidíte obraz v širším zorném poli a bez jakéhokoli zkreslování. Díky technologii MultiView mohou profesionálové připojit počítač a notebook, protože monitor umožňuje aktivní duální připojení a prohlížení. Už přitom není třeba ručního ovládání nebo kontroly mezi dvěma monitory vedle sebe. Odteď je každá minuta strávená prací efektivnější, produktivnější a pohodlnější.

Navrženo podle vašich pracovních potřeb

Díky své působivé velikosti dokáže monitor Philips 498P9 skutečně usnadnit práci. Je vybaven širokou škálou možností připojení, jako je DisplayPort, HDMI a USB 3.2. Integrovaný přepínač KVM MultiClient společně s funkcí Multi-View umožňují uživatelům spravovat dvě samostatná zařízení současně pomocí jediné sady monitor-klávesnice-myš, což šetří ještě více času nebo prostoru na pracovním stole. Stačí stisknout tlačítko a přepínat mezi zdroji.

Je známo, že profesionálové, kteří tráví hodně času před monitorem, vyžadují nejen klid nebo nejnovější technologie, ale také obecný pocit pohodlí. Displej Philips 498P9 má vše, co pro klidnou práci potřebujete. Mimo jiné zahrnuje uživatelsky přívětivou a kompaktní základnu Ergo Base, která se naklápí, otáčí a u níž můžete jednoduše nastavit výšku tak, aby byl zajištěn maximální komfort a efektivita sledování.

Za obrazem a představivostí

Monitor Philips 498P9 je v mnohých ohledech výjimečný. Jeho masivní obrazovka zajišťuje duální rozlišení QHD (5120 x 1440) a poskytuje vysoce detailní barvy a věrnost obrazu - ideální pro ty úkoly, které vyžadují preciznost a přesnost. Kvalita zobrazení je ještě více zvýrazněna díky SmartImage – exkluzivní špičkové technologii, která analyzuje obsah zobrazovaný na obrazovce a optimalizuje výkon zobrazení. Technologie Adaptive-Sync navíc zajišťuje bezproblémovou hladkou akci pro plynulý herní výkon bez zdržení.

Protože je pohodlí uživatele vždy prioritou, monitor Philips 498P9 nabízí uživatelům celou řadu vizualizačních řešení včetně režimu LowBlue a technologie bez blikání, aby se snížilo vyčerpání pro menší únavu očí.

Tím však výhody nekončí. Nový monitor potěší také všechny, které zajímá udržitelnost a životní prostředí, ke kterému je nový model skutečně mimořádně šetrný. Stisknutím tvrdého přepínače 0 W mohou uživatelé zcela přerušit napájení monitoru, což má za následek nulovou spotřebu energie. Navíc je jeho obalový materiál 100% recyklovatelný a splňuje environmentální normy, jako jsou EnergyStar 8.0, EPEAT *, RoHS, TCO Certified.

Monitor Philips 498P9 bude k dispozici od srpna 2020 s za doporučenou koncovou cenu 23 608 Kč (899 EUR).

Více informací o monitorech Philips: https://www.philips.cz/c-m-so/monitory

O společnosti MMD

MMD-Monitors & Displays Holding BV (dále jen „MMD“), registrovaná v Nizozemsku, se sídlem v Amsterdamu, je 100% vlastněna společností TPV Technology Limited („TPV“), která je jedním z předních světových výrobců monitorů a LCD televizí.

MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů s nabídkou inovativních produktů. Více informací hledejte na www.mmd-p.com.

Kontakt
Aetna, spol. s r.o.
Komunikační agentura
Hlinky 162/92
60300, Brno
Telefon: +420 511 114 711
E-mail: hadra@aetna.czKontaktní manažer: Marek Hadra
Email: hadra@aetna.cz

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz