Obrazem ohromí, funkcemi potěší. MMD představuje monitor Philips 346P1CRH

Praha, 9. března 2020 – MMD, přední světový hráč v oblasti displejů a licenční partner monitorů značky Philips, uvádí na trh 34palcový LCD monitor Philips 346P1CRH. Je vybavený zakřiveným displejem WQHD se standardem DisplayHDR 400 a poskytuje špičkový vizuální výkon a celou řadu užitečných funkcí a možností připojení – jako je vestavěná dokovací stanice USB-C, switch KVM a celou řadu dalších inovací, které navyšují uživatelský komfort a zajišťují skutečně produktivní a příjemnou práci.

Bezproblémové připojení

Pokud jde o připojení, Philips 346P1CRH nabízí uživatelům opravdu vše. Je vybaven DisplayPortem 1.4, HDMI 2.0, HDCP 2.2 a RJ45, má také vestavěnou dokovací stanici USB-C s možností napájení, která nabízí okamžitou produktivitu. Uživatelé tak mohou jednoduše a snadno připojit všechna svá periferní zařízení přímo k monitoru a eliminovat tak křížení kabelů při nabíjení notebooku jedním jednoduchým reverzibilním konektorem USB-C. Ten jim zároveň umožňuje sledovat videa ve vysokém rozlišení či přenášet soubory mimořádnou rychlostí. Díky technologii MultiView mohou uživatelé využít dvojího připojení a zobrazení pro současnou práci s více zařízeními (typicky počítač a notebook), zatímco jim integrovaný switch MultiClient Integrated KVM umožní ovládat dva samostatné počítače pomocí jediné sestavy monitoru-klávesnice-myši. Mezi zdroji pak mohou přepínat jediným stisknutím tlačítka.

Vynikající kvalita obrazu

Philips 346P1CRH nabízí uživatelům opravdový vizuální zážitek. Nabízí CrystalClear obraz s rozlišením QHD 3440 x 1440 pro mimořádně ostrou a realistickou kvalitu veškerého zobrazovaného obsahu. VESA s certifikací DisplayHDR 400 garantuje mimořádný jas, hlubší kontrasty a úžasné barvy pro obrázky, které dokonale ladí. Obraz je viditelný prakticky z jakéhokoli úhlu (178/178), s poměrem stran UltraWide 21:9. Díky tomu je jako stvořený pro skupinovou práci či souběžné porovnávání několika souborů, což ocení odborníci v oblasti financí, bankovnictví či grafického designu. Zklamaní ale nebudou ani hráči, protože jim technologie Adaptive Sync zaručuje rychlé a plynulé hraní.

Extra komfort

Philips 346P1CRH je vybaven inteligentními a účinnými funkcemi pro maximální komfort. Výškově nastavitelný sklopný stojan zajišťuje ergonomickou jednoduchost, certifikace TUV pak garantuje snížení únavy očí. Praktická vyskakovací webová kamera Windows HelloTM je vybavena technologií rozpoznávání obličeje, poskytuje zabezpečené připojení a může být diskrétně zastrčena, když se nepoužívá. Monitor je ale také ekologicky šetrný a nabízí funkce pro úsporu energie, jako jsou LightSensor a PowerSensor, které mohou ušetřit až 70 % nákladů na energii. Splňuje také standardy EnergyStar 8.0, EPEAT* a RoHS, neobsahuje škodlivé látky, jako je rtuť a olovo, a používá 100% recyklovaný obalový materiál.

Výkonný, bohatý na funkce a potěšení z pohledu, monitor Philips 346P1CRH bude k dispozici od března 2020 za doporučenou cenu 15 044 Kč (589 Eur).

* EPEAT rating je platný pouze při registraci produktu. Registrujte jej na https://www.epeat.net/

---

Více informací o monitorech Philips: https://www.philips.co.uk/c-m-pc/monitors

O společnosti MMD

Společnost MMD-Monitors & Displays Holding B.V. (MMD), registrovaná v Nizozemí, se sídlem v Amsterdamu, je 100% vlastněna společností TPV Technology Limited (TPV), předním světovým výrobcem monitorů a LCD televizí.

MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů s nabídkou inovativních produktů. www.mmd-p.com.

Kontakt
Aetna, spol. s r.o.
Komunikační agentura
Hlinky 162/92
60300, Brno
Telefon: +420 511 114 711
E-mail: hadra@aetna.czKontaktní manažer: Marek Hadra
Email: hadra@aetna.cz

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, tiskové konference, komunikace s novináři, PR články

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz