AOC představuje vysoce výkonný monitor AG273QZ s QHD, HDR, 240 Hz a 0,5 ms MPRT

Praha, 25. února 2020 – AOC, specialista na monitory, uvádí na trh průlomový a vysoce výkonný monitor určený pro soutěžní hráče a příznivce esportu. AOC AGON AG273QZ s úhlopříčkou 27“ (68,6 cm) je neuvěřitelně rychlý, díky obnovovací frekvenci 240 Hz a extrémně krátké odezvě 0,5 ms (MPRT). Jeho super ostré QHD rozlišení 2560 x 1440 pixelů je na nesrovnatelné úrovni s aktuálními 240Hz Full HD modely. Hardcore hráči se již nebudou muset rozhodovat mezi rychlostí a kvalitou obrazu. AG273QZ je vybaven TN panelem nové generace, který produkuje široké spektrum barev (126,4% sRGB, 93,7% AdobeRGB). Dosáhne maximálního jasu 400 nitů, má certifikaci VESA DisplayHDR 400, dekóduje a zobrazuje obrázky v HDR (High Dynamic Range). Technologie AMD FreeSync Premium Pro navíc minimalizuje latenci způsobenou rozsáhlým mapováním tónů HDR, zatímco její podpora proměnné obnovovací frekvence eliminuje trhání obrazu.

AOC AG273QZ – rychlý jako blesk

Rychlý

AGON - název prémiové herní řady monitorů AOC - byl odvozen ze starořeckého termínu pro konflikt, boj a soupeření. Zcela nový AGON AG273QZ plně dostává svému jménu, protože s obnovovací frekvencí 240 Hz a dobou odezvy 0,5 ms dokáže obstát proti veškeré herní konkurenci.

Výsledkem je, že AG273QZ nedělá žádné kompromisy, ale při nejvyšší rychlosti poskytuje nejlepší kvalitu obrazu a dokonalé barevné detaily.

 

Pestrobarevný

AG273QZ využívá panel TN s nadčasovým QHD rozlišením (2560 x 1440 pixelů) a podporuje DisplayHDR400 s certifikací VESA. Hry a filmy podporující HDR lze zobrazit v ultra realistických světelných podmínkách, což výrazně zvyšuje zážitek. Panel monitoru AG273QZ zobrazuje působivě širokou barevnou škálu (126,4% sRGB, 93,7% AdobeRGB), což se blíží reálným barvám více, než kdy jindy. Když už mluvíme o barvách: AOC Light FX je nastavitelné RGB osvětlení na zadní straně, pro ještě větší personifikaci.


Funkční

AOC ví, co hráči vyžadují i díky sponzorství týmů G2 Esports nebo Gunrunners. Není proto žádným překvapením, že k horní části stojánku přidali pohodlnou rukojeť, takže hráči mohou snadno přenášet své vybavení na turnajích a LAN párty. Kromě toho najdou hráči držáky na sluchátka na každé straně monitoru, aby jejich stůl zůstal uklizený. AG273QZ také přichází s ergonomickým stojanem, který umožňuje nastavení výšky, náklonu a otočení, což udržuje hráče ve zdravé poloze. Technologie Flicker-Free a režim Low Blue Light navíc minimalizují namáhání očí během dlouhých herních maratonů. Mezi další funkce patří AOC Game Color, AOC Shadow Control, šest herních režimů (z nichž tři jsou uživatelsky přizpůsobitelné), nové aktualizované rozhraní OSD a nový software OSD (G-Menu).

 

Monitor AOC AGON AG273QZ je na českém trhu k dostání od února roku 2020 za doporučenou cenu 19 519 Kč (769 Eur).

 

O společnosti AOC

AOC je jednou ze světových top značek na trhu monitorů. Vysoká kvalita, prvotřídní servis, atraktivní vzhled, inovativní produkty a ohled na životní prostředí jsou důvody, proč stále více a více zákazníků a distribučních partnerů věří značce AOC. Široká produktová řada monitorů této značky získala četná ocenění. Společnost AOC je pobočkou TPV Technology Limited, největšího světového výrobce LCD monitorů. Více informací hledejte na http://eu.aoc.com

Kontakt
Aetna, spol. s r.o.
Komunikační agentura
Hlinky 162/92
60300, Brno
Telefon: +420 511 114 711
E-mail: hadra@aetna.czKontaktní manažer: Marek Hadra
Email: hadra@aetna.cz

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, tiskové konference, komunikace s novináři, PR články

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz