MMD začal sponzorovat G2 Esports

Amsterdam, 28. ledna 2020 - MMD, přední světový hráč v oblasti displejů a licenční partner značek monitorů Philips, bude sponzorovat G2 Esports, v současné době jednu z nejznámějších organizací v oblasti gamingu. G2 Esports založil Carlos ‚ocelote' Rodríguez v roce 2013 a od té doby se etabloval jako přední světový tým s více než 94 oceněními v různých herních titulech.

MMD exkluzivně prodává displeje Philips po celém světě, včetně monitorů Philips Momentum optimalizovaných pro herní konzole. V novém desetiletí se MMD chce na segment herních monitorů ještě více zaměřit. Sponzorská smlouva, která platí od ledna roku 2020, se zaměří na týmy Racing a Rocket League.

Jsme hrdí na to, že můžeme spojit síly s G2. Herní konzole dnes umožňují vzrušující zábavu a naším přáním je podporovat esport komunitu. Zejména tým G2 Rocket League udělal v posledních měsících veliký kus práce a věřím, že s naší pomocí může dosáhnout skutečně mimořádných úspěchů. Tréninková zařízení celých týmů jsme vybavili optimalizovanými konzolemi, což jim pomůže zlepšit jejich přípravu. A nám to zároveň dává příležitost poznat, co profesionální hráči požadují od monitoru, a začlenit tyhle poznatky do budoucích produktů pro konzolové hry,“ říká Stefan Sommer, ředitel marketingu a obchodního managementu MMD.

V průběhu roku 2019 se tým G2 Rocket League účastnil finále na DreamHack Montreal i mistrovství světa v raketové lize (RLCS Season 7). To dokonale ilustruje sílu týmů G2 esports nejen v žánrech FPS a MOBA, ale také ve sportovních hrách.

Když hrajeme, ať už soutěžíme jako tým online nebo hrajeme hry pro jednoho hráče, chceme, aby to byl vždy mimořádný a ničím nerušený zážitek. Ať už vám říkají cokoli, profesionální hráči přitom chtějí nejen to, aby jejich hry běžely hladce, ale aby zároveň měly dokonalý obraz a skvělé prostředí. V tom jsou monitory Philips inovátorské, a takoví jsme i my v oblasti her. Jsme moc rádi, že jsme na jedné lodi," komentuje spolupráci Carlos ‚ocelote‘ 'Rodriguez, CEO společnosti G2 Esports.

Další informace:

Více informací o gamingových monitorech Philips naleznete na: 

https://www.philips.de/c-e/so/console-gaming

 

O společnosti MMD

Společnost MMD byla založena v roce 2009 na základě licenční smlouvy mezi společnostmi Philips a TPV. Společnost MMD je 100% ve vlastnictví koncernu TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů Philips na světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů s nabídkou inovativních produktů. MMD je společnost s mezinárodní působností, její hlavní sídlo je na Tchaj-wanu. Centrála pro střední a východní Evropu sídlí v Praze. Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi hlavními IT distributory a prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí také na Tchaj-wanu. www.mmd-p.com.

 

Kontakt
Aetna, spol. s r.o.
Komunikační agentura
Hlinky 162/92
60300, Brno
Telefon: +420 511 114 711
E-mail: hadra@aetna.czKontaktní manažer: Marek Hadra
Email: hadra@aetna.cz

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz