Parker Hannifin představí na MSV novinky v diagnostice hydraulického oleje

Klecany, 9. září 2019 – Společnost Parker Hannifin připravuje na letošní ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu, který proběhne od 7. do 11. října na brněnském výstavišti, řadu novinek a praktických ukázek.

Zájemci najdou produkty Parker na společném stánku s jejich distributorem společností SEALL s.r.o. Hlavním tématem letošní výstavy produktů na stánku číslo 125 v pavilonu V je moderní diagnostika hydraulického oleje. Mezi vystavovanými produkty najdou návštěvníci například světově uznávané hadicové systémy pro hydraulické a pneumatické systémy Push-lok a Global Core. Představena budou i zařízení na diagnostiku hydraulických a pneumatických systémů SensoControl Service Master Plus nebo Parker icountBSplus zařízení pro analýzu tekutin v laboratorní kvalitě s využitím zabudované laserové technologie. 

Parker icountBSplus – Analyzátor kapalin s laboratorní přesností

Kromě systémů na diagnostiku a analýzu hydraulického oleje najdou zájemci na stánku řadu dalších produktů Parker. Jako například hydraulické přímočaré motory, filtrační systémy, pístový hydrogenerátor F1 a řadu dalších.

 

„Mezinárodní strojírenský veletrh je pro společnost SEALL srdcovou záležitostí. Je to místo, kde se již řadu desetiletí scházejí špičky strojírenského průmyslu jak z domova, tak ze zahraničí a kdo není na MSV, jako by nebyl. Letos na našem stánku najdou to nejlepší z oblasti hydrauliky a pneumatiky od společnosti Parker Hannifin i naše vlastní řešení, stačí dojít a přesvědčit se,“ pozval na veletrh Ing. Jiří Pavlů, jednatel společnosti SEALL s.r.o.

 

„Parker Hannifin je na trhu již více než 100 let a je etablovaným leaderem na trhu hydraulických a pneumatických systémů a řešení pro řízení pohybu. Proto si vážíme možnosti ukázat zákazníkům a partnerům na MSV v Brně co skutečně umíme, a že to umíme skvěle,“ řekla k účasti na MSV Vladimíra Fadrná, Marcom Leader pro střední a východní Evropu ve společnosti Parker Hannifin.

 

 

 

O společnosti

Parker Hannifin, patřící do Fortune 250, je mezinárodním lídrem v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu. Již 100 let poskytuje řešení pro zákazníky z mobilních, průmyslových a leteckých oborů. Zjistěte více na www.parker.com.

 

Obchodní pobočka firmy, Parker Hannifin Sales CEE s.r.o., má sídlo v Klecanech. Prodej v České republice a Slovenské republice je rozdělen do dvou skupin: Velcí zákazníci jsou obsluhováni přímo obchodní pobočkou v Klecanech, obsluha menších zákazníků a servisní služby jsou zajištěny prostřednictvím sítě distributorů – www.parker.cz/distribuce, certifikovaní a premier distributoři provozují prodejny s názvem ParkerStore.

 

Kontakt
Aetna, spol. s r.o.
Komunikační agentura
Hlinky 162/92
60300, Brno
Telefon: +420 511 114 711
E-mail: hadra@aetna.czKontaktní manažer: Marek Hadra
Email: hadra@aetna.cz

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, tiskové konference, komunikace s novináři, PR články

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz