MMD na probíhajícím Gamescom 2019 představuje tři nové Philips Momentum monitory pro konzolové hráče

Praha, 22. srpna 2019 – Společnost MMD představuje tři zcela nové Philips Momentum monitory - 55" Philips Momentum 558M1RY (úhlopříčka 142 cm), 31,5" Philips Momentum 328M1R (úhlopříčka 80 cm) a 27" Philips Momentum 278M1R (úhlopříčka 68,6 cm). Tyto tři monitory se zaměřením na konzolové hráče odhalil Philips speciálně v Gamescom business area. Pro ostatní návštěvníky je připraven společný stánek A-080 o celkové rozloze 102 m2, který sdílí se svým partnerem AOC.

Krásný obraz, prvotřídní zvuk

Novinky z produktové řady Philips Momentum budou na trhu dostupné v prvním čtvrtletí 2020. Hlavním a nejviditelnějším zástupcem nové trojice je 55" Philips Momentum 558M1RY, který nabídne Ultra Clear 4K UHD (3840 x 2160 bodů) rozlišení, obnovovací frekvenci 120 Hz a panel s certifikací VESA DisplayHDR 1000 pro maximální herní zážitek. Díky partnerství se společností Bower & Wilkins nabídne tento model vyvážené basy, krystalově čistý hlas a skutečně prvotřídní audio výkon. Uživatel si navíc bude moci zvolit ze tří různých zvukových módů pro nejlepší zážitek z hraní.

Posledních 50let je společnost Bower & Wilkins průkopníkem a uznávaným dodavatelem špičkových domácích reproduktorů, sluchadel a systémů ozvučení do automobilů. Poslední dva roky TP Vision, výrobce televizí Philips Vision, a Bower & Wilkins úzce spolupracují na vytváření jedinečných produktů, které v sobě snoubí to nejlepší z obou firem. Takto vznikají produkty, které nabízí ten nejlepší audio-vizuální zážitek a jsou oceněny řadou mezinárodních trofejí, jako například dva roky po sobě získané EISA Home Theatre TV of the year.

„True Sound je alfou a omegou všeho co v Bowers & Wilkins děláme. Od našich světově známých high-end reproduktorů až po oceňované partnerství s Philips TV. Jsme nadšeni, že díky spolupráci s výrobcem monitorů Philips, můžeme True Sound přinést i hráčům a herním nadšencům. Jsem přesvědčen, že nový 55palcový Philips Momentum 558M1RY zaznamená skutečný úspěch,“ řekl ke spolupráci Andy Kerr, ředitel produktového marketingu a komunikace společnosti Bower & Wilkins.

Konzolový herní monitor Philips Momentum 55" s 4K UHD, DisplayHDR 1000, 120 Hz, 4 ms input lag, Adaptive-Sync a Bowers & Wilkins ozvučením

Dalším z trojice je 31,5" Philips Momentum 328M1R s podporou HDR 600, obnovovací frekvencí 120 Hz a 4K rozlišením, se skvělým podáním barev, takže hráčům neunikne žádný detail. Trojici pak uzavírá 27" Philips Momentum 278M1R s obnovovací frekvencí 60 Hz a 4K rozlišením pro nádherně jasný obraz a plynulé, ničím nerušené hraní.


Konzolový herní monitor Philips Momentum 32" s 4K UHD, DisplayHDR 600, 120 Hz, 4 ms input lag, Adaptive-Sync a DTS zvukem

Všechny tři modely jsou vybaveny inovativní technologií Ambiglow, která vytváří podsvícení přesahující hrany monitoru a vytváří tak hlubší zážitek ze sledování. Nové Momentum monitory nabízí i technologií Adaptive-Sync pro hladké hraní a nízký input lag. Navíc díky SmartImage technologii vytváří obraz, který nadchne všechny hráče.

Najdete ten pravý monitor pro vás

Na letošním společném stánku Philips a AOC s označením A-080 a rozlohou 102 m2 najdou návštěvníci v hale 10.1 jen ty nejlepší herní monitory obou výrobců. S cílem nabídnout hráčům ideální monitor pro každou hru nabízí AOC speciální kousky pro nadšence do PC hraní a Philips je doplňuje o konzolové hraní. Hráči si přímo na stánku můžou vyzkoušet optimalizované konzolové herní monitory Philips Momentum 436M6VBPAB (43") a Philips Momentum 326M6VJRMB (32") na hrách jako Kingdom Hearts 3, F1 2019, Overcooked 2, Forza Horizon 4: Lego Speed Champion DLC, Jump Force, Spyro Reignited Trilogy, Stranger Things 3: The Game a dalších. Třešničkou na dortu je pak možnost osobního setkání s profesionálními hráči a top herními influencery, konkrétně budou na stánku hráči FIFA Elias z týmu Hertha BSC eSports a influenceři Phunk Royal a Tisi Schubech.  

 

Více informací o monitorech Philips:  https://www.philips.co.uk/c-m-pc/monitors

 

O společnosti MMD

Společnost MMD byla založená roku 2009 na základě licenční smlouvy mezi společnostmi Philips a TPV. Společnost MMD je 100% ve vlastnictví koncernu TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů Philips na světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů s nabídkou inovativních produktů. MMD je společnost s mezinárodní působností, její hlavní sídlo je na Tchaj-wanu. Centrála pro střední a východní Evropu sídlí v Praze. Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi hlavními IT distributory a prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí také na Tchaj-wanu. www.mmd-p.com.

Kontakt
Aetna, spol. s r.o.
Komunikační agentura
Hlinky 162/92
60300, Brno
Telefon: +420 511 114 711
E-mail: hadra@aetna.czKontaktní manažer: Marek Hadra
Email: hadra@aetna.cz

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, tiskové konference, komunikace s novináři, PR články

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz