Společnost FAGUS získala certifikaci na armování hadicových montáží

Klecany, 29. července 2019 – Společnost FAGUS AZ PRAHA s.r.o., specializovaný distributor produktů značky Parker Hannifin v České republice, zaměřující se na oblast mini hydrauliky, středotlaké a vysokotlaké hydrauliky, výroby hadicových montáží pro tlakovou přepravu barev a jiných chemikálií například teflonové hadice, dokončila ve spolupráci s Parker Hannifin rozsáhlý projekt certifikace na armování hadicových montáží.

 

Nová certifikace je velkým krokem kupředu nejen pro FAGUS nýbrž pro celý český i slovenský trh. Umožní totiž pružnější podporu jak ostatních distributorů Parker Hannifin, kteří potřebují armované hadicové montáže do svých projektů, tak MRO servis, OEM zákazníky i běžné malé a střední zákazníky společnosti FAGUS.

 

Před certifikací museli jednotliví distributoři včetně společnosti FAGUS nakupovat hotové armované hadicové montáže přímo z divize Parker Polyflex z Německa, což bylo zdlouhavé, ekonomický náročnější a prakticky neskýtalo žádné možnosti úpravy délky hadice dle okamžitého přání zákazníka.

 

Nová certifikace znamená nejen zvýšení kvality, ale pomůže k rozšíření nabídky a zvýšení obrátkovosti širšího spektra vysokotlakých hadicových montáží včetně cross prodeje. Umožní nám to být více operativní při vyřizování okamžitých požadavků zákazníků, dokonce i provádění oprav a tím být konkurenceschopnější,” komentoval zisk certifikace Ing. Jaroslav Hleděnec, ředitel společnosti FAGUS AZ PRAHA s.r.o.

 

Po domluvě s firmou Parker zakoupila FAGUS vysokotlakou zkušební stanici, díky které může nyní nabízet kompletní hadicové montáže do 720 bar s možností dodání atestu o výsledku tlakové zkoušky a celé dokumentace k výrobku v lokálním jazyce.

 

Vždy nás těší aktivita našich partnerů. Proto nám zisk certifikace pro armované hadicové montáže společnosti FAGUS, dělá velkou radost. Je to důkaz zdravého vztahu výrobce a distributora a Parker má v DNA takovéto vztahy vždy podporovat,“ řekla k certifikaci Vladimíra Fadrná, Marcom Leader pro střední a východní Evropu ve společnosti Parker Hannifin.

 

O společnosti

Parker Hannifin, patřící do Fortune 250, je mezinárodním lídrem v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu. Již 100 let poskytuje řešení pro zákazníky z mobilních, průmyslových a leteckých oborů. Zjistěte více na www.parker.com.

 

Obchodní pobočka firmy, Parker Hannifin Sales CEE s.r.o., má sídlo v Klecanech. Prodej v České republice a Slovenské republice je rozdělen do dvou skupin: Velcí zákazníci jsou obsluhováni přímo obchodní pobočkou v Klecanech, obsluha menších zákazníků a servisní služby jsou zajištěny prostřednictvím sítě distributorů – www.parker.cz/distribuce, certifikovaní a premier distributoři provozují prodejny s názvem ParkerStore

Kontakt
Aetna, spol. s r.o.
Komunikační agentura
Hlinky 162/92
60300, Brno
Telefon: +420 511 114 711
E-mail: hadra@aetna.czKontaktní manažer: Marek Hadra
Email: hadra@aetna.cz

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, tiskové konference, komunikace s novináři, PR články

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz