AOC se zúčastní Intel Extreme Masters Katowice 2019

Praha, 26 února 2019 – AOC zve všechny fanoušky na akci IEM Katowice, která se koná ve známé Spodek aréně od 1. do 3. března. AOC zde bude hostit různé aktivity a předvede svůj nejnovější model AGON AG272QCG, nejrychlejší 240Hz monitor v herním portfoliu AGON AG251FZ a také svůj nový AOC G2590PX/G2 vytvořený ve spolupráci s profesionálním herním týmem G2, jehož CS:GO sekce se zde účastní významného turnaje. Všechny akce se uskuteční na stánku Alsen v Mezinárodním kongresovém centru.

Oceňovaný výkon a elegance: AOC G2590PX/G2

G2 Esports na velkém mistrovství v CS:GO

Kostky jsou vrženy pro G2 Esports na letošním Intel Extreme Masters. Tento mezinárodní tým se základnou v Berlíně nejenže uvítá své fanoušky na vlastním stánku, kde bude k vidění i nedávno představený monitor AOC G2590PX/G2, ale zúčastní se i bojů s dalšími 14 týmy na tomto velkém mistrovství. Jejich cílem je získat místo v posledním kole a ukousnout si velkou porci z odměny, která je úžasných 1 000 000 USD. Hráči týmu G2 Esports se se svými fanoušky potkají v živých kolech otázek a odpovědí v průběhu hraní a navštíví i své přátele z AOC a Alsen.

Hrajte s profesionály

V průběhu celého IEM bude na stánku AOC a Alsen probíhat řada akcí. V pátek mohou návštěvníci otestovat své CS:GO schopnosti v 5 na 5 zápasech proti profesionálním polským hráčům jako Piotr “morelz” Taterka,  Paweł "innocent" Mocek anebo Artur “IceFire” Klimowski, který zve na stánek Alsen všechny, kdo si chtějí změřit své síly přímo s ním. Návštěvníci můžou také otestovat své budovatelské a závodní schopnosti, případně přesnou mušku ve hře Fortnite.

Sobotu odstartuje exkluzivní zápas v Rainbow Six: Siege mezi polským týmem PACT a vybranými návštěvníky. Navíc na pódiu proběhne několik akcí s CS:GO a Fortnite. Pro FPS nadšence do bojů 1 na 1 bude připravena série Quake Champions zápasů proti ostatním návštěvníkům. Navíc bude k dispozici známý influencer Arquel. A v neděli zaplesají srdce všech RTS fanatiků nad turnajem 1 na 1 v legendární hře StarCraft 2.

AOC AG251FZ a AG273QCG


Všechny hry se na stánku Alsen budou hrát na špičkovém herním modelu AG251FZ, který nabízí až 240Hz obnovovací frekvenci, FreeSync, 1ms dobu odezvy a kompletně ergonomický stojan s výškovým nastavením, náklonem, otáčením a funkcí pivot. Návštěvníci stánku se budou moci podívat z blízka i na nejnovější herní model AG273QCG, který patří do série AGON 3 a kombinuje výkon s moderním designem. Navíc nabízí špičkové WQHD rozlišení 2560 x 1440 bodů, podporu G-Sync, 1ms dobu odezvy a 165Hz obnovovací frekvenci.

Kompletní seznam akcí na AOC a Alsen stánku

Pátek

Sobota

Neděle

Pro více informací navštivte oficiální stránku AOC Gaming zde: official website nebo sledujete AOC Gaming na FacebookTwitter nebo Instagram.

O společnosti AOC

AOC je jednou ze světových top značek na trhu monitorů. Vysoká kvalita, prvotřídní servis, atraktivní vzhled, inovativní produkty a ohled na životní prostředí jsou důvody, proč stále více a více zákazníků a distribučních partnerů věří značce AOC. Široká produktová řada monitorů této značky získala četná ocenění. Společnost AOC je pobočkou TPV Technology Limited, největšího světového výrobce LCD monitorů. Více informací hledejte na www.aoc-europe.com.

Kontakt
Aetna, spol. s r.o.
Komunikační agentura
Hlinky 162/92
60300, Brno
Telefon: +420 511 114 711
E-mail: hadra@aetna.czKontaktní manažer: Marek Hadra
Email: hadra@aetna.cz

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, tiskové konference, komunikace s novináři, PR články

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz