Dokonalost v řadě: Monitory Philips na ISE 2019

Monitory Philips představené na ISE 2019 nabízí vysoký výkon a pokročilou výbavu pro nejrůznější potřeby profesionálů

Praha, 1. února 2019 – Philips na letošním veletrhu Integrated Systems Europe (ISE) 2019, který se koná od 5. – 8. února v nizozemském Amsterdamu, představí celou řadu monitorů určených pro nejnáročnější profesionály. Návštěvníci se s nimi mohou seznámit na amsterdamském RAI výstavišti, v hale 10, na stánku K170/H170. Největším lákadlem jsou ze všech stran bezrámečkové monitory, super široké zakřivené modely, zelené inovace, USB-C dokovací technologie a další.

Super široké pohodlí

Prvním řešením, které na návštěvníky ISE určitě udělá dojem, je nový super široký formát monitoru 32:9. V zasedacích místnostech nebo architektonických a grafických studiích takováto plocha podporuje kreativitu a přitom nabízí maximální komfort, ke kterému přispívá možnost výškového nastavení, otáčení i náklonu monitoru. Navíc přináší 1800R zakřivení pro vtažení do děje či ponoření se do práce.

Síla doteku

Některé z představovaných monitorů Philips jsou vybaveny dotekovou technologií. Pro snímání doteků využívá P-Cup (Projected-Capacitive) technologii, která podporuje snímání až 10 doteků najednou, navíc je monitor odolný vůči poškrábání, vodě a prachu, díky pokročilé ochraně dle IP54. Ergonomický komfort zabezpečuje flexibilní stojan, díky kterému si každý uživatel najde tu nejlepší polohu pro práci s monitorem.

Flexibilita USB-C dokovací stanice

Zabudovaná USB-C dokovací stanice je výkonné a praktické řešení pro růst produktivity dnešních vytížených profesionálů. Moderní USB-C a USB 3.1 porty umožňují uživatelům rychlý a bezpečný přenos dat, dobíjení notebooků a připojení periferií přímo do monitoru a mnohem víc.

Bližší pohled na letošní hvězdy ISE

Philips 499P9H – s masivní úhlopříčkou 49" (48,8") nabízí tento super široký monitor pracovní plochu, která nahradí dva 27" QHD monitory postavené vedle sebe. Kromě nekonečné flexibility, kterou formát 32:9 nabízí, je model 499P9H vybaven širokou škálou inovativních funkcí pro růst produktivity a efektivní multitasking. Patří mezi ně USB-C dokovací stanice, více klientské řešení pomocí zabudovaného KVM přepínače, který umožňuje současně ovládat dvě samostatná PC a vysouvací web kamera s Windows HelloTM, která má funkci rozeznávání obličejů. Pro celodenní pohodlnou práci s monitorem je navíc vybaven ergonomickým stojanem.

Philips 221B9T a 172B9T – tyto profesionální modely jsou vybaveny dotekovým displejem s 10ti bodovou P-CUP technologií, flexibilním ergonomickým stojanem a ochranou dle IP54. Tyto všestranné monitory jsou vybaveny širokou škálou konektorů včetně VGA, HDMI, USB 3.0 a DVI. Model 221B9T s úhlopříčkou 21,5" nabízí jak TN, tak i IPS panel, zatímco model 172B9T má pouze 17" TN panel.

Philips 241B7QGJEB – tento 24" Full HD model je v popředí snahy o nekončící inovace. Nabízí řadu výkonných a úsporných technologií, jako jsou nízko energetické podsvícení panelu pro optimální jas s minimální spotřebou, PowerSensor, který určuje přítomnost uživatele pomocí neškodných infračervených signálů a v případě jeho nepřítomnosti snižuje jas monitoru, LightSensor, který vnímá okolní osvětlení a dle toho upravuje jas monitoru. Monitor je z 85 % vyroben z recyklovaných plastů, s certifikací TCO Certified Edge a neobsahuje žádné škodliviny jako olovo, rtuť nebo PVC/BFR sloučeniny. Navíc, všechny plastové a kovové části monitoru a balící materiál jsou 100% recyklovatelné.

Philips 329P9H – tento speciální 31,5" (16:9) monitor nabízí ze čtyř stran bezrámečkový design a plochou obrazovku s UltraClear, 4K UHD (3840x2160) rozlišením. Je určen pro uživatele, kteří si potrpí na detaily a přesnost barev. Je vybaven praktickým KVM přepínačem, zabudovanou USB-C dokovací stanicí, zasouvací webkamerou s Windows HelloTM a energeticky úsporným PowerSensorem.

 

O společnosti MMD

Společnost MMD byla založená roku 2009 na základě licenční smlouvy mezi společnostmi Philips a TPV. Společnost MMD je 100% ve vlastnictví koncernu TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů Philips na světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů s nabídkou inovativních produktů. MMD je společnost s mezinárodní působností, její hlavní sídlo je na Tchaj-wanu. Centrála pro střední a východní Evropu sídlí v Praze. Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi hlavními IT distributory a prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí také na Tchaj-wanu. www.mmd-p.com

Kontakt
Aetna, spol. s r.o.
Komunikační agentura
Hlinky 162/92
60300, Brno
Telefon: +420 511 114 711
E-mail: hadra@aetna.czKontaktní manažer: Marek Hadra
Email: hadra@aetna.cz

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, tiskové konference, komunikace s novináři, PR články

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz