Parker Hannifin ocenil nejlepší distributory a partnerské prodejny

Praha, 17. ledna 2019 – Společnost Parker Hannifin uspořádala koncem října v Mikulově své již tradiční setkání se svými distributory a partnery. Představila na něm novou partnerskou strategii společnosti s názvem DAC, výsledky za uplynulý kalendářní rok i novinky a plány do toho budoucího.  

Parker Hannifin představil svým partnerům a distributorům novou platformu pro ještě užší spolupráci – Distributor Advisory Council, zkráceně DAC. DAC představuje platformu, ve které Parker a jeho distributoři využívají přesně definované procesy pro zvýšení růstu tržeb pomocí zlepšení svých programů, obchodních politik a efektivity. Stejně tak byla představena nová mise společnosti. Ta je postavena na poskytování maximální hodnoty zákazníkům založené na kvalitě produktů a řešení, ekonomickém růstu a bezpečném a stabilním prostředí pro zaměstnance a podpoře komunit pomocí různých sociálních programů.

Po pracovní části dvoudenního setkání ocenila společnost Parker nejlepšího distributora a nejlepší ParkerStore za rok 2016 i 2017. Nejlepším distributorem roku 2016 se v České republice stala společnost Chvalis s.r.o., na Slovensku pak společnost SLS-TECHNACO, s.r.o.  (od 1. 8. 2018 DEXIS SLOVAKIA s.r.o.).  V hodnocení značkových prodejen ParkerStore za rok 2016 si pak nejlépe vedl slovenský ParkerStore společnosti Eurofluid Hydraulik SR s.r.o.

Za rok 2017 putovala ocenění za nejlepšího distributora za ČR do společnosti
Seall s.r.o. a za Slovensko do BRC Slovakia s.r.o. Nejlepším ParkerStorem v roce 2017 se stal ten kroměřížský společnosti Seall.

Nejlepší distributor roku je vždy zvolen na základě největšího meziročního nárůstu obratu za uplynulý kalendářní rok v absolutních číslech. O nejlepší prodejně ParkerStore se rozhoduje na základě splnění požadavků na vlastní ParkerStore, servisní středisko a navazující služby pro zákazníky.

O nejvýznamnějších událostech uplynulého roku a nové globální i lokální strategii společnosti Parker Hannifin informovala Katarzyna Franczyk, Alexey Drakin a Luboš Bartejs, Večer se pak nesl v příjemné atmosféře vinného sklípku a klasických moravských dobrot.

O společnosti

Parker Hannifin, patřící do Fortune 250, je mezinárodním lídrem v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu. Již 100 let poskytuje řešení pro zákazníky z mobilních, průmyslových a leteckých oborů. Zjistěte vice na www.parker.com.

Obchodní pobočka firmy, Parker Hannifin Sales CEE s.r.o. má sídlo v Klecanech. Prodej v České republice a Slovenské republice je rozdělen do dvou skupin: Velcí zákazníci jsou obsluhováni přímo obchodní pobočkou v Klecanech, obsluha menších zákazníků a servisní služby jsou zajištěny prostřednictvím sítě distributorů – www.parker.cz/distribuce, certifikovaní a Premier distributoři provozují prodejny s názvem ParkerStore.

Kontakt
Aetna, spol. s r.o.
Komunikační agentura
Hlinky 162/92
60300, Brno
Telefon: +420 511 114 711
E-mail: hadra@aetna.czKontaktní manažer: Marek Hadra
Email: hadra@aetna.cz

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz