<h2>Stovky nemrtv&yacute;ch se objevili v sobotu v Brn&#283;</h2>

Dva dny po úplňku se v Brně objevili první nemrtví. Zombie ve všech stádiích rozkladu. Od čerstvě nakažených až po tlející mrtvoly s upadávajícími kusy masa se začali objevovat od šestnácti hodin na Moravském náměstí. Lidé nic netušili.

Na začátku, když nemrtvé bylo možno spočítat na prstech obou rukou, to přivolaná speciální armáda i jednotky z Umbrella corporation ještě zvládaly.

Zombie – začalo to už dříve

Některé zombie byly drženy ve skupinách a některé si přivázaly odvážné ženy řetězy k rukám jako své mazlíčky. To byl ale začátek a brzy se dalo napočítat pár desítek nemrtvých.

Ale, ja říkám, to byl jen začátek. Vím o čem mluvím, já tam byl také.

Pár lidí to už vědělo

Jenže jsou lidé, kteří o nemrtvých vědí své a na základě shlédnutí informací ve filmu Resident Evil a existence Umbrella corporation se nechali očkovat. Ti pak byli imunní.

Takových jedinců tam bylo pár, označených. Pro nemrtvé byli v podstatě neviditelní.

Díky statečnosti a obětavosti těchto někoika jedinců (fotografů) se můžete porůznu dozvědět, co se vlastně v Brně dělo. Kolem sedmé hodiny večerní ty vypuklo.

Několik stovek nemrtvých a další už nakažení, ale ještě nezměnění v zombie, se dali na pochod.  Jeden ze střetů jsem natočil na video.

Fotogalerie je na webu Pražského zpravodaje

Zaskočení japonci a velká bitva

Nejvíce byli asi překvapeni japonští turisti na náměstí Svobody u předposlední velké bitvy nemrtvých s ozbrojenými složkami. Zombie se tu přehnali přes nastražené zátarasy a nakonec dostali i posledního vojáka na střeše Jeepu, který odolával mladším a rychlým zombie, ale jakmile se objevili zkušení žrouti mozků, neměl šanci.

Stovky mrtvých, tisíce vystřílených nábojů

Vystříleno bylo tisíce salv s těžkých i lehkých zbraní, snězeno bylo dosti mozků a pár doslova otevřených hlav se v davu nemrtvých taky našlo. K poslední bitvě došlo na křižovatce ulic Poštovská a Jánská, kde nemrtví vítězně zakončili postup Brnem a ozbrojené složky byly zlikvidovány a přeměněny na zombie vojáky.

Brno byl plné oživlých mrtvol

Ještě dlouho do noci mohli Brňané potkávat oživlé mrtvoly, které se trousily do svých obydli.

Šlo o akci Zombie Walk, tedy fanoušků všech filmových zombie hororů a každý si to užil. Jak téměř sedm stovek zombie, tak jejich nakažený doprovod a lidi okolo. Fanoušci jsou inspirováni jak filmovou sérií Resident Evil, tak seriálem Walking dead a mnoha dalšími.

Co na to místní policie?

Akce byla dopředu nahlášená a tak se policistům v Brně nejevili tři terénní vozy podezřelé. Ani, když z nich vyskákalo na dvanáct po zuby ozbrojených vojáků se samopaly a kulomety a utábořilo se na náměstí Svobody před MacDonalds.

Zbraně? Ano, ale atrapy na airsoft

Vše byly samozřejmě atrapy na airsoft střelbu, zde však bez kuliček. Na bezpečnost byl brán  největší ohled, a proto byly v Brně slyšet jen salvy z lehkých kulometů a samopalů na airsoft.

Kontakt
Propagace firem, s.r.o.
Reklamní agentura, tradiční i netradiční formy reklamy, firemní akce, degustační balíčky, dárkové zboží.
Dukelská třída 74
61400, Brno
Telefon: +420 603 900 201
E-mail: ilja@propagace-firem.cz
http://www.propagace-firem.czKontaktní manažer: Ilja Hynek
Jednatel firmy
Email: jednatel@propagace-firem.cz
Telefon: +420 603 900 201

Portál je momentálně mimo provoz. Předpokládané obnovení 1.10.2018

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání
Vložení zprávy

Firmy
Přehled

Přihlášení
Novináři
Firmy