Veřejná sekce

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání
Vložení zprávy

Firmy
Přehled

Registrovaní uživatelé
Novináři
Firmy


Vložení tiskové zprávy
Zasílání zpráv e-mailem

Kontakty
 

LEXXUS: Projekt Nové byty Čelákovice nabídne dostupné a kvalitní bydlení půl hodiny od centra Prahy

Nový rezidenční projekt Nové byty Čelákovice vychází vstříc poptávce po dostupném a klidném bydlení jen půl hodiny od centra metropole. Bytový dům s celkem 77 moderními byty je citlivě umístěn do současné zástavby města Čelákovic, které nabízí kompletní občanskou vybavenost a široké spektrum volnočasových a sportovních aktivit. Výstavba bytového domu bude zahájena v létě 2018 a plánovaná doba výstavby je 18 měsíců. Předprodejní ceny od 1 657 593 Kč, začínají výrazně pod úrovní srovnatelných pražských rezidenčních projektů.

Nové byty Čelákovice nabízejí jednotky v dispozicích 1+kk až 4+kk s plochou od 33 m2 do 106 m2. Téměř každý byt bude disponovat balkonem, terasou nebo předzahrádkou. Ke všem bytům lze přikoupit kryté parkovací stání a sklepní kóji. Objekt je koncipován jako budova, která se skládá ze dvou čtyř až pěti podlažních částí nabízející byty vyššího středního standardu. V rámci celého projektu je kladen důraz na kvalitní a pohodlné bydlení v kontaktu s přírodou, při zachování městského komfortu a blízkosti Prahy.

“Dlouhodobý růst cen v Praze výrazně posiluje zájem o dobře dostupné a kvalitní bydlení v dojezdové vzdálenosti centra města. S dalším růstem cen bude tento trend sílit a velmi mě těší, že LEXXUS má možnost exkluzivně nabídnout výjimečné bydlení na hranici hlavního města,” říká Denisa Višnovská, partner společnosti LEXXUS.

„Nové byty Čelákovice přinášejí ojedinělou kombinaci kvality, výborné ceny, široké nabídky občanské vybavenosti a volnočasových aktivit v nejbližším okolí. Jsou ideálním domovem pro mladé rodiny i pro milovníky sportu a klidného bydlení. Vzhledem k velmi příznivým předprodejním cenám a dlouhodobému zhodnocování lokality jsou tamní byty také atraktivní investiční příležitostí,” přibližuje Denisa Višňovská.

Ne nadarmo se Čelákovicím říká domov na Labi. Moderní a slibně se rozvíjející město s jedenáct tisíci obyvateli se rozprostírá podél levého břehu Labe, v těsné blízkosti rozlehlých lesů a rekreačních oblastí. Disponuje veškerou občanskou vybaveností v podobě několika supermarketů, státními i soukromými školami a školkami, poštou, ordinacemi lékařů, bankami, restauracemi a ostatními službami. Mimořádné jsou možnosti sportovního vyžití v podobě husté sítě cyklostezek, krytého bazénu, tenisových kurtů, sauny i sportovní haly. Dopravní spojení s metropolí zajišťují dálnice D10 a D11. Páteří spolehlivé veřejné dopravy je vlak, kterým trvá cesta do centra Prahy na Masarykovo nádraží pouze 25 minut.


Základní informace o bytech v projektu Nové byty Čelákovice
• Bytový dům, který se skládá ze dvou čtyř až pěti podlažních částí nabízející byty vyššího středního standardu.
• Celkem 77 bytů 1+kk (od 33 m2) až po rodinné 4+kk (do 106 m2).
• Předprodeje začínají na 1 657 593 Kč za jednotku.
• Téměř každý byt má balkon, terasu či předzahrádku.
• Garážové stání a sklepní kóje lze přikoupit ke každému bytu.
• Bezbariérový přístup.
• V přízemí budovy jsou k dispozici komerční prostory.

Výhody města Čelákovice
• Plná občanská vybavenost. Obchody, školky, školy i gymnázium v docházkové vzdálenosti.
• Vynikající spojení s Prahou autem (15 minut do lokality Černý Most) i PID (vlakem 25 minut do centra Prahy).
• Mimořádné možnosti sportovního vyžití. Cyklostezky, sportovní hala, krytý bazén, tenisové kurty.
• Nádherné okolí Labe.
• Ideální zázemí pro rodiny s dětmi.

Kontakt
LEXXUS a.s.
Realitní kancelář - největší prodejce novostaveb v Praze
Panská 6
11000, Praha 1
Telefon: +420 221 111 999
E-mail: katerina.veckova@lexxus.cz
Internet: http://www.lexxus.cz

Kontaktní manažer: Kateřina Vecková
Email: pr@lexxus.cz
Telefon: +420 221 111 999
Fax: