Veřejná sekce

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání
Vložení zprávy

Firmy
Přehled

Registrovaní uživatelé
Novináři
Firmy


Vložení tiskové zprávy
Zasílání zpráv e-mailem

Kontakty
 

Nový online nástroj společnosti Parker Hannifin zjednodušuje uživatelům výběr těsnicích kroužků

Nástroj pro výběr těsnicích kroužků společnosti Parker Hannifin kombinuje výběr materiálů a výpočet velikosti do jediného nástroje zajišťujícího spolehlivé výsledky. Je jednoduchý, rychlý a přesný.

Praha, 3. 4. 2018 – Skupina Engineered Materials Group společnosti Parker Hannifin, globálního lídra v oblasti technologií pohybu a řízení, oznámila novinku ve formě technického online nástroje - Nástroj pro výběr těsnicích kroužků.

Inovativní nástroj umožňuje navolit si materiály a velikosti těsnicích kroužků podle potřeb uživatele. Kombinace výběru materiálu a velikosti v jediném nástroji zajišťuje požadovanou účinnost těsnicího kroužku v příslušném použití a spolehlivé výsledky. Nástroj navíc uživateli umožňuje zvolit mezi metrickými nebo imperiálními (palcovými) jednotkami.

Výběr materiálu a provedení těsnicího systému

Nástroj pro výběr těsnicích kroužků společnosti Parker kombinuje širokou řadu těsnicích materiálů s výpočetní platformou pro těsnicí kroužky. Výběr materiálů bere v úvahu provozní teploty, kapaliny působící na těsnění, skupinu polymerů a tvrdost těsnění, ale také požadované certifikace a normy.

Zvolené informace o materiálech jsou následně vloženy do skutečného výběru těsnicícho systému. V tomto kroku nástroj uživateli nabízí rozsáhlé možnosti volby parametrů těsnicího systému jako jsou koeficienty tepelné roztažnosti těsnění a součástí, objemové změny těsnění a výrobní tolerance součástí.

Uživatelsky přívětivý výběr

Při vývoji nástroje pro výběr těsnicích kroužků společnosti Parker byla cílem kromě spolehlivých výsledků maximální uživatelská přívětivost. Logická a jasně uspořádaná tříkroková struktura rozdělena do hlavních částí „Nástroj pro výběr pracovních podmínek a materiálu“, „Nástroj pro výběr velikosti“ a „Poznámky”, které si lze ukládat pro pozdější znovupoužití, zaručuje snadné používání.

Nástroj pro výběr těsnicích kroužků společnosti Parker je již nyní dostupný pro všechny uživatele na adrese www.parker.com/o-ring-selector.


O společnosti Parker Hannifin

Společnost Parker Hannifin je globálním lídrem v oblasti technologií pohybu a řízení a je v žebříčku Fortune 250. Společnost již 100 let pomáhá svým zákazníkům dosáhnout úspěchů v široké řadě různých průmyslových a leteckých oborů. Další informace naleznete na webu www.parker.com nebo na účtu @parkerhannifin.

Skupina Engineered Materials Group společnosti Parker Hannifin představuje světovou jedničku v oblasti výroby těsnicích systémů a technických polymerových součástí a také v oblasti elektromagnetického stínění a tepelně vodivých materiálů.

Kontakt
Aetna, spol. s r.o.
Komunikační agentura
Hlinky 162/92
60300, Brno
Telefon: +420 511 114 711
E-mail: hadra@aetna.cz

Kontaktní manažer: Marek Hadra
Email: hadra@aetna.cz
Telefon:
Fax: