Veřejná sekce

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání
Vložení zprávy

Firmy
Přehled

Registrovaní uživatelé
Novináři
Firmy


Vložení tiskové zprávy
Zasílání zpráv e-mailem

Kontakty
 

Uznávané soukromé vysoké školy se spojily. Ambis nabízí více akreditovaných oborů a zaměření na prax

Spojením Vysoké školy regionálního rozvoje a Bankovního institutu vznikla nová soukromá Vysoká škola Ambis. V tuzemsku velmi uznávané vzdělávací instituce propojené pod novou značkou nabízejí studentům více akreditovaných oborů a praktickou výuku. Za projektem stojí známý český investor Radek Stavinoha.

Přidanou hodnotou, kterou může studentům Vysoká škola Ambis nabídnout, je především zaměření na praktickou výuku. „Naším cílem je, aby byl pro studenty čas strávený ve škole maximálně užitečný. Propojujeme proto teoretické poznatky s praxí a obsah kurzů přizpůsobujeme poptávce zaměstnavatelů. Na většině oborů proto studenti chodí na povinnou praxi do reálných firem,“ komentuje myšlenku Vysoké školy Ambisejí generální ředitel Radek Stavinoha.

Vysoká škola Ambis nabízí studentům čtyři bakalářské a dva magisterské obory, všechny s akreditací Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. V každém z nich si pak studenti po absolvování prvního semestru mohou vybrat užší zaměření. „Větší nabídka akreditovaných oborů je jednou z největších devíz, která z propojení VŠRR a Bankovního institutu plyne. Studenti po maturitě, ale i lidé, kteří si chtějí dodělat vysokoškolské vzdělání, tak mohou studovat zajímavé obory týkající se managementu, bezpečnosti, ekonomiky i financí,“ komentuje Martina Mannová, rektorka Vysoké školy Ambis. Z užších zaměření si pak mohou zájemci volit například studium kriminalistiky a kriminologie, manažerské psychologie, andragogiky a rozvoje zaměstnanců, managementu cestovního ruchu nebo oceňování majetku.

Vysoká škola Ambis registruje od zahájení výuky v akademickém roce 1999/2000 téměř 13 200 úspěšných absolventů. Ti se zaměřují především na kariéru v podnikové sféře, ale i ve veřejném sektoru. Ambis se tak stává jednou z největších soukromých vysokých škol v tuzemsku, která nabízí široké spektrum zajímavých oborů. Zájemcům jsou aktuálně k dispozici dvě pobočky vysoké školy, studovat tak mohou v Praze i v Brně.

Kontakt
LESENSKY.CZ
Tým odborníků specializujících se na PR, média a marketing.
Veveří 114
61600, Brno
Telefon: +420 777 942 701
E-mail: info()lesensky.cz
Internet: http://www.lesensky.cz

Kontaktní manažer: Petr Lesenský
Email: pr()lesensky.cz
Telefon: +420774743800
Fax: