Veřejná sekce

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání
Vložení zprávy

Firmy
Přehled

Registrovaní uživatelé
Novináři
Firmy


Vložení tiskové zprávy
Zasílání zpráv e-mailem

Kontakty
 

Jedenácté výročí Certifikátů výjimečnosti ocenilo ikony české kvality

Společnost TÜV SÜD Czech již pojedenácté oficiálně představila firmy dlouhodobě usilující o zlepšování svých služeb, procesů nebo výrobků, kterým slavnostně předala Certifikáty výjimečnosti. Tato ocenění udílela v návaznosti na kampaň Listopad – měsíc kvality v České republice. Certifikáty byly slavnostně předány v pražské restauraci Aureole.

Certifikát výjimečnosti propůjčuje TÜV SÜD Czech českým firmám napříč všemi oblastmi průmyslu a služeb již jedenáctým rokem. Podmínkou pro jeho získání je úspěšné absolvování vícenásobného prověřování služeb, procesů nebo výrobků. Oceněná firma musí být tedy držitelem více certifikačních dokumentů, které garantují, že usiluje o neustálé zlepšování své výroby či přístupu k zákazníkům, zaměstnancům nebo životnímu prostředí.

V roce 2017 byl Certifikát výjimečnosti propůjčen celkem 16 společnostem. Mezi nové držitele ocenění patří například Penny Market s.r.o., PIK s.r.o., LIKO-S, a.s., Unipark s.r.o. nebo MAIER CZ, s.r.o. Program Listopad – měsíc kvality navazuje na celoevropskou iniciativu Evropského týdne kvality.

Kontakt
TÜV SÜD Czech s.r.o.
Jsme vedoucí společností v oblastech inspekce, certifikace a testování systému, procesů, výrobků a služeb. Rozsah našich aktivit zahrnuje také konzultační, schvalovací, expertní činnosti a vzdělávání
Novodvorská 994/138
142 21, Praha 4
Telefon: +420 239 046 800
E-mail: ivana.kroupova@tuv-sud.cz
Internet: http://www.tuv-sud.cz

Kontaktní manažer: Štefánia Recskyová
Email: stefania.recskyova@tuv-sud.cz
Telefon: + 420 239 046 807
Fax: