Veřejná sekce

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání
Vložení zprávy

Firmy
Přehled

Registrovaní uživatelé
Novináři
Firmy


Vložení tiskové zprávy
Zasílání zpráv e-mailem

Kontakty




 

Pracovníci společnosti cargo-partner se v roce 2017 zúčastnili řady běžeckých akcí po celé Evropě

Milovníci pohybu z řad pracovníků společnosti cargo-partner se v roce 2017 zúčastnili řady běžeckých akcí po celé Evropě.

Společnost cargo-partner, mezinárodní poskytovatel logistických služeb a souvisejících informačních technologií, se 7. září 2017 již po sedmé za sebou zúčastnila akce ‟Vienna Business Run”. Osmnáct týmů společnosti cargo-partner, každý složený ze tří běžců, soutěžilo s celkem 30.000 účastníky a společně uběhli vzdálenost přes 220 km. Týmy cargo-partner byly tvořeny běžci z Rakouska, Chorvatska, Litvy, Polska, Rumunska, Slovenska a Ukrajiny.

Během letošního léta se milovníci pohybu z řad pracovníků společnosti cargo-partner zúčastnili řady běžeckých akcí po celé Evropě. První zářijový víkend uspořádala společnost cargo-partner běžeckou a fotbalovou událost pro své zaměstnance v maďarském Györu. K utkáním a oslavám se tu sešlo 240 kolegů ze 14 zemí po celém světě. Účastníci uběhli celkovou vzdálenost 131 km, zatímco ve fotbale padlo přes 190 branek ve 42 zápasech.

V Rumunsku se zaměstnanci cargo-partner zúčastnili tří různých běhů v Kluži, Bukurešti a Sibini, nazvaných ‟Wizz Air Cluj-Napoca Marathon”, ‟OMV Petrom Bucharest Half Marathon” a ‟Sibiu International Marathon”. Ve slovinské Lublani se pracovníci cargo-partner přidali k běhu ‟Wings for Life World”, což je akce pořádaná ve 33 zemích světa s cílem shromáždit peněžní prostředky na podporu výzkumu léčby paraplegie. Běžci společnosti cargo-partner v Polsku se zúčastnili ‟Běhu svobody” v Pruškově, kde soutěžili s dalšími zástupci firem podnikajících v oblasti logistiky.

Christoph Grasl, generální ředitel rakouské pobočky cargo-partner, přivítal při zahájení běhu ‟Vienna Business Run” účastníky těmito slovy: „Silný týmový duch je základem našeho podnikání a je nezbytný pro úspěch naší společnosti. S radostí vítáme možnost prokázat naši odhodlanost a aktivně strávit čas s kolegy a přáteli.“

Vídeň, 8. září 2017

O společnosti cargo-partner
cargo-partner je soukromá společnost střední velikosti poskytující komplexní logistické služby a související informační technologie s obzvláštní specializací na leteckou a námořní přepravu. Díky inovativním službám přinášíme našim zákazníkům značné výhody v podobě optimalizace prodeje a řízení nákupu. Jako integrovaný logistický partner stále objevujeme nové cesty k zákazníkům a hybnou silou veškerých našich aktivit a dalšího vývoje je nadšení pro kvalitní služby na regionální, národní a mezinárodní úrovni. Skupina cargo-partner úspěšně působí na trhu mezinárodní přepravy a logistiky již více než tři dekády. Výše obratu společnosti v roce 2016 činila 555 milionů eur a na jejím úspěchu se podílelo více než 2.588 zaměstnanců z poboček po celé západní, střední a východní Evropě, v severovýchodní a jihovýchodní Asii, v zemích Indického subkontinentu a v Severní Americe.

Bližší informace v případě zájmu poskytne:
Christina Hainbuchner / Head of Corporate Communications & Marketing
cargo-partner GmbH
Airportstrasse, P.O. Box 1
2401 Fischamend, Austria
Tel.: +43 5 9888-11322, Fax: +43 5 9888-11225
E-Mail: christina.hainbuchner@cargo-partner.com
www.cargo-partner.com

Kontakt
cargo-partner ČR s.r.o.
Mezinárodní poskytovatel logistických služeb
Aviatická 12/1048
160 08, PRAHA 6
Telefon: +420 235 002 626
E-mail: katerina.petrova@cargo-partner.com
Internet: http://www.cargo-partner.com

Kontaktní manažer: Kateřina Petrová
Email: katerina.petrova@cargo-partner.com
Telefon:
Fax: